Обмеження руху в Лейпцизі 21 квітня 2024 року

Обмеження руху в Лейпцизі для Лейпцизького марафону 21 квітня 2024 року

У неділю, 21 квітня 2024 року, Лейпцизький марафон пройде в місті вже в 46-ий раз!

Весь маршрут забігу буде закритий з 9:00 до 16:00 та забезпечуватиметься помічниками. Встановлення вказівників для забезпечення маршруту забігу почнеться о 5 ранку. Заборона на паркування на маршруті забігу буде забезпечуватися службою громадського порядку з 5:30 ранку.

Зона старту та фінішу для всіх учасників знову знаходиться на вулиці Am Sportforum біля Арени Лейпциза. Ця територія буде закрита для приватного транспорту напередодні вечора, 20 квітня 2024 року, з 18:15 до 18:00 22 квітня. Сигнал старту для роликових ковзанярів подається о 9:40, а марафонці виходять на трасу о 10:00.

Маршрут

  • Траса довжиною 21 кілометр (Марафонці пройдуть цей маршрут двічі)

проходить від вулиці Am Sportforum через -> Маршнерштрассе -> Кете-Кольвиц-штрассе -> Вестплац -> Фрідріх-Еберт-штрассе -> Карл-Таухниц-штрассе -> Мартін-Лютер-Ринг -> Россплатц -> Augustusplatz -> Grimmaischer Steinweg -> Prager Straße -> An der Tabaksmühle -> Zwickauer Straße -> Richard-Lehmann-Straße (з поворотом біля заправки Aral) -> Zwickauer Straße -> Semmelweisstraße -> Straße des 18. Oktober -> Deutscher Platz -> Straße des 18. Oktober (з поворотним пунктом) -> Semmelweisstraße -> Kurt-Eisner-Straße -> August-Bebel-Straße (з поворотним пунктом) -> Kurt-Eisner-Straße -> Schleußiger Weg -> Рёдельштрассе -> Антониенштрассе -> Еріх-Цейнер-Аллее -> Зшохершештрассе -> Боуманштрассе -> Яхналли -> Пункт призначення: Штрассе Ам Спортфорум.

  • Учасники півмарафону пройдуть одне коло марафонного маршруту

Початок о 12:45 

  • Забіг на 10 кілометрів 

Початок о 13:45

триває з 13:45 приблизно до 14:30 по маршруту довжиною 21 кілометр. На відміну від цього біговий маршрут також проходить по Харкортштрассе та Вундтштрассе за межами міста, а потім повертається від Шлейсігер-Вег по згаданому вище маршруту.

  • 4-кілометровий забіг

Початок о 10:50

проходить по вулиці Am Sportforum -> Marschnerstraße -> Käthe-Kollwitz-Straße -> Klingerhain -> Palmengarten -> Palmenwehr -> Richard-Wagner-Hain -> Jahnallee (за межами міського переулка) -> до вулиці призначення Am Sportforum.

 

Організатор, місто та поліція ретельно узгодили концепцію дорожнього руху. Проте, необхідні терпіння, увага та розуміння. На всьому маршруті марафону будуть діяти серйозні обмеження руху транспорту. Шлюзи будуть встановлені на вулицях Харкортштрассе/Риманштрассе, Курт-Айснер-/Артур-Хоффманн-штрассе та Остштрассе/Прагерштрассе. Великий об’їзд бігового маршруту буде позначений вказівниками.

Крім згаданих вище шлюзів, доступ до університетської лікарні Лібигштрассе та відділення невідкладної допомоги на Пауль-Лист-штрассе необмежений через B2 -> Вундтштрассе -> Харкортштрассе -> Риманштрассе -> Карл-Лібкнехт-штрассе -> Петерсштайнвег -> Віндмюленштрассе -> Можливо Байришер Плац. До всіх житлових районів, таких як Шлейсіг, Зюдворштадт, Музикфіртель та Бахштрассефіртель, що знаходяться в межах діючого маршруту, можна дістатися через міст Вундтштрассе. Фрідріх-Еберт-штрассе між Карл-Таухниц-штрассе та Вестплац доступний тільки на півночі.

Наступна інформація

Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.leipzigmarathon.de/organisation. Карту маршрутів і поворотів також можна знайти тут. Інформацію про зміни у маршрутах Лейпцизької транспортної компанії можна знайти на сайті www.L.de.

 

 

Джерело інформації та фото: Місто Лейпциг

Related posts