Професор Йорг Юнхольд очолюватиме зоопарк до 2031

Професор Йорг Юнхольд очолюватиме зоопарк до 2031

Професор Йорг Юнхольд залишиться директором зоопарку до 2031 року

Проф. Др. Йорг Юнхольд, керівник Лейпцизького зоопарку з 1997 року, залишиться на своїй посаді до 2031 року. Про це йдеться на засіданні наглядової ради зоопарку. Це також останнє продовження контракту з успішним керівником зоопарку.  Він досягне пенсійного віку наприкінці строку дії нового робочого документа. До того часу Йорг Юнхольд  продовжуватиме роботу з містом Лейпцигом над життєвим проектом “Зоопарк майбутнього”.

“Ми дуже раді, що професор Юнхольд продовжить надійно керувати Лейпцизьким зоопарком у найближчі роки і, таким чином, продовжить забезпечувати регіональну і національну відомість та визнання зоопарку. “Наглядова рада та місто Лейпциг сподіваються на подальшу успішну співпрацю”, – заявив мер культури д-р. Скаді Йенніке робота директором зоопарку.

“Я надзвичайно задоволений довір’ям і визнанням, виявленим Наглядовою радою на чолі з доктором Дженніке. Вісловися продовживши мій контракт до 2031 року. Це дає команді зоопарку і мені шанс втілити в життя концепцію “зоопарку майбутнього”, яку ми обрали в 2000 році”, – каже професор, доктор Йорг Юнхольд.

Тераріум планується здати до кінця 2024 року

Поточні завдання включають оновлення тераріуму до кінця року та будівництво вражаючого водного світу Вогняної Землі до 2025 року. Крім цього, подальші кроки очікують завершення загального плану з азійськими островними світами та розвитку Центральної зони зоопарку. Ідея, розроблена професором Юнхольдом і його командою, має бути втілена в життя до 150-річчя Лейпцизького зоопарку у 2028 році. “Моя виняткова вдячність виражається місту Лейпцигу та наглядовій раді, які підтримували розвиток Лейпцизького зоопарку протягом останніх кількох років, незалежно від складу комітетів та партійних ліній, а також всій моїй команді, яка виконала цю гору роботи”.

Особлива увага відводиться зникаючим видам

Паралельно з реалізацією загального плану професор Юнхольд не лише перетворив Лейпцизький зоопарк на туристичну визначну точку далеко за межами міста, а й перетворив його на центр охорони природи і видів. Прив’язаність до зникаючих видів і середовищ життя варіюється від регіонального проекту з вирубування європейського хом’яка до міжнародного захисту приматів, які знаходяться під загрозою зникнення, у В’єтнамі. “Зоопарк майбутнього” – це місце освіти, охорони видів і проведення дозвілля. Це частина рішення проблеми рятування зникаючих видів і місто до природного середовища, яке необхідно знати і захищати. “У найближчі роки ми хочемо ще більше розширити охорону видів та наукові дослідження”, – каже професор Юнхольд, формулюючи цілі в цій області.

 

Джерело: Місто Лейпциг

Related posts