Вино і Джаз: в Лейпцизі завершився Фестиваль вина 2023

“Вино і Джаз”: в Лейпцизі завершився щорічній Фестиваль Вина

Діана Лоренс та група JazzCombo Leipzig виступали без перерви протягом чотирьох годин, граючи та співаючи джазові пісні.

Містяни та гості міста насолоджуються теплими вечорами літа, куштують улюблені вина та закуски, а також приходять на ринкову площу, щоб послухати якісну живу імузику. Фестиваль вина 2023, який тривав з 28 червня по 9 липня в Лейпцизі, не став винятком.  Майже два тижні тривав щорічній  Фестиваль вина й  цього року, на який із  величезним захопленням чекали містяни та виконавці музики.

Головну увагу серед музикантів привернула талановита виконавиця джазових пісень, Діана Лоренс, зі своєю групою JazzCombo Leipzig. Протягом чотирьох годин вони виконували впізнавані джазові композиції без перерви, що вразило глядачів та  отримало високу оцінку відвідувачів площі. Шанувальники захоплювалися голосом і артистичністю Діани, співали разом, танцювали, знімали відео та фотографувалися під музику.

На площі панувала атмосфера свята: теплий вечір, веселі люди, легкі алкогольні напої й чарівні звуки магічного джазу!

Без сумніву, джазова музика у виконанні Діани Лоренс та групи JazzCombo Leipzig сподобалася відвідувачам  Фестивалю Вина в Лейпцизі 2023.

 

 

Нагадаємо, раніше ми писали про традиційні концерти біля пам’ятника Баху по понеділках у липні та серпні.

Крім того, шанувальники композитора Ейслера зможуть відвідати концерти та інші події на “Днях Ейслера” з 6 по 9 липня.

 

Related posts