Фестиваль Grassi-Fest 2023 в Лейпцигу: музеї запрошують на сімейний фестиваль

У неділю, 10 вересня 2023 року, три музеї в музейному комплексі Грассі (Grassimuseum) запрошують на сімейний фестиваль для дітей та дорослих. Тут всі охочі зможуть спробувати свої сили в роботі з глиною, каменем та тканиною. “Мандрівні музиканти” гратимуть на історичних музичних інструментах. Будуть практичні заняття та численні майстер-класи.

Виставки всіх трьох музеїв в музейному комплексі Грассі відкриті

Всі виставки трьох музеїв в Grassimuseum також відкриті для відвідувачів і чекають на короткі екскурсії.

Товариство Музею прикладного мистецтва організовує спільний ярмарок під назвою “Design zu haben” . На продаж будуть виставлені вироби з порцеляни та скла.

З 15:00 у Лейпцизькому музичному саду відбудеться фантастична садова комедія за участю міського музичного театру “Oku & Fantasio”.

Про Музей Грассі в Лейпцигу

Нагадаємо, що Музей Грассі (Grassimuseum)  це унікальний музейний комплекс, що включає три великі музеї Лейпцига – Етнографічний, Музей музичних інструментів і Музей прикладного мистецтва:

Експонатами Етнографічного музею є предмети побуту і твори мистецтва народів світу.

У Музеї прикладного мистецтва представлені вироби ремісників і зразки народних промислів. Експонатами цього музею є понад 90 тисяч предметів – вироби ковалів, склодувів, різьбярів по дереву та інших народних умільців.

У Музеї музичних інструментів представлена унікальна колекція, яка є однією з найстаріших у Європі. Колекція цього музею вважається дуже цінною – найстаріші музичні інструменти були виготовлені в XVI столітті.

Будівля музейного комплексу в стилі арт-деко була зведена в 1925-1929 р.р. на місці старої лікарні, що раніше стояла тут. Свою назву музей отримав на честь великого лейпцизького банкіра, мецената і поціновувача мистецтва Франца Доменіка Грассі (Franz Dominic Grassi, 1801-1880), який заповів місту 2 мільйони марок на благодійні цілі. На ці кошти і було створено музей Грассі.

Час та місце проведення:

Grassi-Fest відбудеться 10 вересня 2023, з 10.00 до 18.00 ,до 18 років  вхід безкоштовний.

Museen im Grassi
Johannisplatz 5-11,
04103 Leipzig

_________________________________________________________

Нагадаємо, що  наше товариство LBK e.V. продовжує реалізацію проєкту з цікавими зустрічами та бесідами, а також гарячими обідами для людей похилого віку  з 1 вересня 2023 року. Більше інформації  в нашому матеріалі за посиланням. 

 

З 8 вересня  2023 року в нашому товаристві планується низка семінарів з працевлаштування кваліфікованих мігрантів-фахівців на місцевому ринку праці. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Деталі в нашому матеріалі. 

 

В Лейпцигу також наразі проходять Міжнародні тижні культури, про які ми писали раніше.

 

 

 

Джерело: leipzig.de
Фото: з відкритих джерел