Міжнародні тижні культури 2023 в Лейпцигу

Межкультурные недели 2023 года в Лейпциге

Міжнародні культурні тижні 2023 в Лейпцигу розпочнуться урочистою церемонією відкриття на площі Бурґплац 1 вересня 2023 року, яку відкриє бургомістр Буркхард Юнґ.

Понад 30 об’єднань, ініціатив та установ презентують себе і запрошують мешканців та гостей міста на зустріч та спілкування. Ви відчуєте розмаїття міста, об’єднаного на одній площі: від в’єтнамського танцю  та міжнародної хорової музики до запашної кавової церемонії та сальси як музичного фіналу.

Наше Інтеграційне об’єднання Leipzig – Brücke der Kulturen e.V.&   – “Лейпциг- міст культур” також буде представлене  на Міжнародних культурних тижнях у Лейпцигу та  радо запрошує вас доєднатися до наших ініціатив. Понад 18 років ми працюємо як асоціація, заснована мігрантами в Лейпцигу, пропонуючи широкий спектр послуг для різних вікових груп.  Ми пропонуємо відвідати вистави нашого лялькового театру нашим маленьким відвідувачам. На базі нашої асоціації проводиться багато заходів для молоді та людей старшого віку – це і музичні заняття, танці, аеробіка,  вивчення німецької мови для людей старшого віку. Для охочих подорожувати організовуємо спільні поїздки Німеччиною та іншими країнами Європи.   Запрошуємо відвідати наш стенд “Лейпциг – міст культур” 1 вересня з 15:00 години на площі Бургплац та більш детально ознайомитися з прикладами нашої роботи. Всим відвідувачам даруємо випуск журналу українською мовою “Most”.

На відкритті Міжнародних тижнів культури також заплановані спортивні та творчі заходи, круглий стіл з консультативною радою мігрантів, транскультурний поп-ап салон краси та багато інформаційних стендів громадських об’єднань, що працюють у сфері міжкультурної співпраці. Ансамбль української пісні “Заспіваймо за Україну”, який вже другий рік поспіль збирає в Лейпцигу охочих співати та поціновувачів української пісні, виступить на відкритій сцені Burgplatz.

 

Основна тема цьогорічних тижнів культури “Переосмислення”

До 1 жовтня 2023 року  47 об’єднань та ініціатив організують близько 85 заходів по всьому місту. Цьогорічний девіз “Переосмислення” – це погляд на більш ніж тридцятирічний досвід проведення міжкультурних тижнів, який має на меті дати простір новим ідеям щодо того, як у майбутньому в Лейпцигу можна вирішувати питання різноманітності походження, культур та релігій.на

Як і в попередні роки, Департамент з питань міграції та інтеграції міста Лейпциг є ініціатором проведення тижнів та видавцем загальної програми.

Більше інформації та розклад заходів на сайті: www.leipzig.de/ikw

Джерело:  leipzig.de
Фото:  Stadt Leipzig, Referat für Migration und Integration