У Берліні відкрилася виставка, присвячена “Укрзалізниці”

На знак поваги та підтримки працівників «Укрзалізниці» Deutsche Bahn відкрив фотовиставку на Центральному вокзалі Берліна.

“Залізна дорога життя – українські залізничники на війні” – спільний фотопроєкт Deutsche Bahn AG та FUNKE Mediengruppe. Фотографії показують повсякденне життя залізничників під час війни. Виставка пройде ще на п’яти залізничних вокзалах Німеччини до кінця січня 2024 року.

Українська залізниця стала “дорогою життя”

Цією виставкою Deutsche Bahn підтримує своїх колег –  працівників української залізниці.  Від початку російської агресії 18 місяців тому вони щоденно мужньо виконують свою роботу попри всі жахіття війни, забезпечуючи перевезення пасажирів та вантажив, відновлення інфраструктури та навіть розвиток нових сполучень.

Евакуаційні потяги стали рятівним колом для мільйонів людей в Україні. Під час повномасштабного вторгнення росії  українська залізниця евакуювала 3,8 мільйона осіб; в окремі дні тут перебувало до 100 000 біженців, зокрема багато дітей.

19 фотографій фотографа Рето Клара та журналіста Яна Єссена показують життя залізничників під час війни. У березні 2023 року обидва репортери зустрілись в Україні з машиністами локомотивів, ремонтниками та колійниками, які на власні очі бачили, що таке російськи атаки. Фотографії супроводжуються текстами німецькою та українською мовами.

В німецькому залізничному концерні повідомили, що після Берліну фотовиставку також покажуть в  Лейпцигу (з 8 по 17 жовтня), Ессені, Гамбурзі, Брауншвейгу та Нюрнбергу.

Більше інформації можна знайти тут: deutschebahn.com/ukraineausstellung

 

 

 

Джерело: deutschebahn.com 
Фото: плакат виставки / deutschebahn.com

Related posts