ЄВРО 2024: у Німеччині шукають волонтерів

Чемпіонат Європи з футболу (UEFA European Championship) – головна футбольна подія європейського континенту, що проводиться під егідою УЄФА та являє собою змагання національних збірних. Починаючи з 1960 року, UEFA European Championship проходить кожні чотири роки між чемпіонатами світу. У 2024 році приймати європейський чемпіонат із футболу буде Німеччина.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли Як стати волонтером Євро 2024 в Німеччині?

Лише за кілька тижнів до завершення прийому заявок рекордні 138 000 осіб висловили зацікавленість у волонтерстві на ЄВРО-2024 у Німеччині. Загалом до волонтерської роботи у межах програми УЄФА Євро 2024 планується залучити 16 тисяч осіб, які представлятимуть Німеччину в містах та на стадіонах під час заходу. Вони зустрічатимуть гостей з усього світу і зіграють важливу роль у перетворенні турніру на ЄВРО для всіх, втілюючи в життя девіз ” Vereint im Herzen Europas”.

Заявки можна подати на сайті www.euro2024volunteers.com   до 15 грудня 2023 року.  Заявки на волонтерство в містах Гельзенкірхені та Лейпцигу мають більші шанси на успіх.

Кандидати будуть запрошені на неформальну співбесіду, 14 000 з яких вже відбулися. Усі кандидати можуть очікувати на остаточну відповідь до лютого 2024 року.

Після проходження інтервʼю, у січні-лютому 2024 р. кандидати отримають підтвердження участі, а у березні-квітні пройдете навчання для волонтерства в межах Євро 2024. Аплікації розглядаються в порядку черги надходження.

У якості винагородження за час та зусилля тим, хто долучиться до волонтерства на Євро 2024 в Німеччині, організатори пропонують безкоштовне повноцінне харчування, страхування, можливість бути в епіцентрі подій Євро-2024 та багато іншого.

 

 

Джерело:  uefa.com 
Фото: Pixabay 

Related posts