Адвент-музика та недільний шопінг в Лейпцигу

З 28 листопада по 23 грудня в Лейпцигу проводиться Різдвяний ярмарок, який належить до найбільших і найстаріших німецьких ринків. 

З нагоди проведення різдвяного ярмарку в центрі міста торговим точкам дозволено працювати в неділю з 12:00 до 18:00. Так звані “відкриті неділі”  будуть 3 та 17 грудня 2023 року, пропонуючи відвідувачам  поєднання шопінгу та ярмарку.

Про Відкриття різдвяного ярмарку  в Лейпцигу ми повідомляли раніше.

Що таке відкриті неділі в Німеччині?

Згідно з німецьким законодавством, більшість торгівельних центрів та мереж у країні не працюють в недільні дні та державні свята – є лише обмежений перелік магазинів у Німеччині, де в неділю та свята можна купити продукти. Тим не менш, у Німеччині існує таке поняття, як відкриті неділі (Verkaufsoffener Sonntag). Йдеться про недільні розпродажі, коли торгові точки можуть бути відкриті.

Так, в цьому році магазинам у центрі Лейпцига (Ortsteil Zentrum)  дозволено працювати три неділі з 12:00 до 18:00:

  • 24 вересня, 46-ті Ринкові дні Лейпцига.
  • 3 грудня на Різдвяний ярмарок у Лейпцигу.
  • 17 грудня на Різдвяний ярмарок у Лейпцигу.

 

Різдвяна музика від Лейпцизької музичної школи

З 4 по 21 грудня 2023 року внутрішнє подвір’я Лейпцизької музичної школи імені Йоганна Себастьяна Баха знову перетвориться на невеликий різдвяний фестиваль музики. Щодня по буднях з 17.00 до 17.30 меломани та поціновувачі Різдва матимуть змогу безкоштовно послухати  концерти різних музичних ансамблів.

 

 

_________________________________________

Ляльковий театр “Буратіно”, товариство LBK e.V. і журнал “МОSТ” запрошують Вас та Ваших діток на новорічні спектаклі з Дідом МорозомСнігуронькою і ляльковою виставою “Дюймовочка” російською мовою. У програмі ігри, конкурси та звичайно подарунки! 

Придбати квитки і зарезервувати місце можна за  цим посиланням.

 

 

 

Джерело:  leipzig.de
Фото: © Musikschule Leipzig JSB