Відкриття різдвяного ярмарку в Лейпцигу 2023

Різдвяний ярмарок у Лейпцигу  належить до найбільших і найстаріших німецьких ринків. За даними міських істориків, перший такий ярмарок відбувся тут у 1458 році.

В 2023 році ворота лейпцизького різдвяного ярмарку будуть відчинені з 28 листопада по 23 грудня. Це найкоротший період для різдвяного ярмарку – 26 днів, оскільки цього року Святвечір і четверта неділя Адвенту припадають на одну і ту ж неділю. На церемонії відкриття 28 листопада о 17:00 бургомістр Буркхард Юнг запалить ялинку в присутності свого колеги професора Яцека Майхровського з польського міста-побратима Лейпцига – Кракова.

Вперше виступ бургомістра супроводжуватиме сурдоперекладач. Лейпцизький хор Thomanerchor, дитяча  студії танцю T.A.B.U та Лейпцизький молодіжний духовий оркестр створять відвідувачам різдвяний музичний настрій.

Розклад роботи  та карта торгових майданчиків

Ярмарок відкритий для відвідувачів щодня з 10 ранку до 9 вечора, у п’ятницю та суботу до 10 вечора.  23 грудня різдвяний ярмарок працює до 20:00, і його можна знайти лише на ринковій площі. Інші райони закриваються напередодні. Карту всіх торгових яток і майданчиків можна знайти на сайті www.leipzig.de/weihnachtsmarkt, що полегшує пошук певного асортименту товарів або улюбленого виробника.

Популярні місця зустрічей та програма живої музики

На традиційних площах у центрі міста відвідувачі знайдуть популярні місця зустрічей, такі як фінське та південно-тірольське село на Ауґустусплац, піраміда на Ніколайкірхгоф, атракціони, колесо огляду на Ауґустусплац та історична багаторівнева карусель на Райхсштрассе. Казкова країна та світлові інсталяції “Тварини лісу” і “Хор ангелів” будуть прикрасою ярмарку. Звичайно, не можна пропустити візит Санти на історичному паровозі до Центрального вокзалу Лейпцига 2 грудня 2023 року о 6:00 годині ранку. У вихідні дні на сцені знову буде жива музична програма.

Більше інформації на сайті: leipzig.de/weihnachtsmarkt

 

_________________________________________________

Ляльковий театр “Буратіно”, товариство LBK e.V. і журнал “МОSТ” запрошують на новорічні спектаклі з Дідом МорозомСнігуронькою і ляльковою виставою “Дюймовочка” російською мовою. У програмі ігри, конкурси та звичайно подарунки! 

Придбати квиток і зарезервувати місце можна за  цим посиланням.

 

 

 

Джерело: leipzig.de
Фото: © Stadt Leipzig/ nt

Related posts