Як стати волонтером Євро 2024 в Німеччині?

Євро 2024 в Німеччині

Чемпіонат Європи з футболу (UEFA European Championship) – головна футбольна подія європейського континенту, що проводиться під егідою УЄФА та являє собою змагання національних збірних. Починаючи з 1960 року, UEFA European Championship проходить кожні чотири роки між чемпіонатами світу.

У 2024 році приймати європейський чемпіонат із футболу буде Німеччина. Це буде вдруге в історії країни. До цього чемпіонат Євро в Німеччині проводився тільки в 1988 р. (Західна Німеччина), а також у 2020 р. на мюнхенській Альянц-Арені пройшло чотири матчі. Тим не менш, це перші змагання такого рівня, які проводитимуться у Східній Німеччині.

Нагадаємо, що країну-господарку Чемпіонату Європи з футболу 2024 було визначено ще у вересні 2018 року. При цьому за право приймати головний чемпіонат боролася також Туреччина. Тим не менш, виконком УЄФА на своєму засіданні, оцінивши презентації обох країн та проаналізувавши їхній технічний стан підготовки, віддав перевагу Німеччині.

У Німеччині шукають волонтерів для Євро 2024

У зв’язку з наближенням події та активізацією технічної й організаційної підготовки до запланованих спортивних заходів міжнародного рівня, UEFA оголосило про набір волонтерів. Загалом до волонтерської роботи у межах програми УЄФА Євро 2024 планується залучити 16 тисяч осіб.

Подати заявку та стати волонтером на Euro-2024 можуть усі охочі, адже допомога потрібна в різних сферах. Серед вимог організаторів щодо учасників волонтерської служби:

 • повноліття волонтерів – до 1 травня 2024 року волонтеру має виповнитися 18 років;
 • комунікативний рівень володіння німецькою та англійською мовою;
 • можливість бути присутнім у відповідні дні ігор у місцях їхнього проведення.

Також, якщо йдеться про волонтерську допомогу в сфері безпеки, від претендентів очікується відповідна фізична та кваліфікаційна підготовка.

У цілому для Євро-2024 в Німеччині шукають волонтерів для таких напрямів:

 • для допомоги безпосередньо на стадіоні – забезпечувати контроль доступу та допомагати відвідувачам;
 • для роботи з акторами радіо та телебачення у Медіа-центрі;
 • для забезпечення проведення допінг-контролю;
 • для координації та допомоги у транспортних вузлах та «місцях зустрічей»;
 • для проведення аніматорської діяльності з дітьми тощо.

Що пропонують волонтерам Євро 2024?

У якості винагородження за час та зусилля тим, хто долучиться до волонтерства на Євро 2024 в Німеччині, організатори пропонують такі бонуси:

 • можливість знаходитися в епіцентрі подій Євро 2024;
 • персональний сертифікат після завершення заходу;
 • безкоштовне повноцінне харчування, а також напої та закуски під час волонтаріату;
 • спеціальну уніформу УЄФА Євро-2024, який по закінченню чемпіонату Європи можна буде залишити собі на згадку в якості сувеніру;
 • можливість безкоштовно користуватися місцевим громадським транспортом під час волонтерства;
 • страховка – протягом усього часу волонтерської допомоги;
 • можливість тренуватися у так званій «Академії добровольців» у межах програми сталого розвитку, яка охоплює широке коло тем, пов’язаних зі спортом, здоров’ям, а також із охороною навколишнього середовища.

Як стати волонтером Євро 2024 в Німеччині?

Для того, щоб стати волонтером Євро 2024 в Німеччині, необхідно зареєструватися на спеціальному порталі www.euro2024volunteers.com. Реєстрацію на сайті відкрито з 14 червня 2023 року. Якщо ви зацікавлені у тому, щоби взяти участь у події, варто зареєструватися якомога раніше, адже з липня вже починаються персональні інтерв’ю з кандидатами, які триватимуть до грудня. У січні-лютому 2024 р. ви отримаєте підтвердження вашої участі, у березні-квітні вас чекає навчання – і після цього вже розпочинається безпосередньо волонтерство в межах ЄВРО 2024.

 

 

Джерело:  ukrainianingermany.de
Фото: pixabay