“Нова пошта” відкрила друге відділення у Німеччині

Українська логістична компанія “Нова пошта”планує до кінця літа відкрити в Німеччині близько 10 відділень Nova Post: у Гамбурзі, Франкфурті-на-Майні, Мюнхені, Кельні та інших містах.

Друге відділення “Нової Пошти” нещодавно відкрилося в західній частині Берліна в районі Шарлоттенбург. Про це йдеться у переданому УНІАН прес-релізі компанії.

Зазначається, що відділення приймає посилки та вантажі до 100 кг та розташоване за адресою м. Берлін, Osnabrücker Str. 1, 10589. Клієнти можуть отримувати послуги з понеділка по суботу включно, неділя вихідний. Термін доставки в та з України становить від 5 робочих днів.

Як зазначив СЕО Nova Post в Німеччині Сергій Симонов, компанія планує до кінця літа відкрити близько 10 відділень Nova Post: у Гамбурзі, Франкфурті-на-Майні, Мюнхені, Кельні. Крім того, ведуться перемовини з місцевим партнером з приводу розширення покриття доставки в Німеччині за рахунок 7 тис. 500 пунктів видачі по всій країні.

В прес-службі “Нової Пошти” також відзначили, що найчастіше українці пересилають одяг, взуття, косметику, смаколики та книжки.

Нагадаємо, що перше відділення  в столиці Німеччини Берліні українська логістична компанія “Нова пошта”відкрила 30 червня. Німеччина стала п’ятою країною ЄС, де з’явились відділення Nova Post.

 

 

Джерело: Уніан
Фото: “Нова Пошта” 

Related posts