Літні канікули з Ferienpass

Найближчим часом в Саксонії розпочнуться шкільні літні канікули.  Для дітей у цей час проводиться  велика кількість заходів (різноманітні майстер-класи, виставки, екскурсії, ярмарки, змагання).
Для того, щоб мати можливість дитині побувати на  цих заходах існує Ferienpass –  паспорт або абонемент на час канікул. Це невеличка брошура від мерії міста, в якій зібрано безліч заходів на кожен окремий день канікул: екскурсії, заняття спортом, творчі майстер-класи, різноманітні експерименти тощо. Деякі заходи для власників Ferienpass повністю безкоштовні, як наприклад відвідування музеїв, а на деякі діє знижка. Ця  програма доступна в багатьох німецьких містах як на час літних так і на час зимових канікул  – Sommerferienpass та Winterferienpass. Це чудовий спосіб відкрити для себе нові захоплення, розвивати таланти, підтримувати фізичну активність, спілкуватися в колі однолітків та проводити час з користю.

З Ferienpass на час канікул кожна дитина, яка не має звичайного шкільного проїзного, може безоплатно їздити на міських автобусах і трамваях. Як квиток дітям необхідно взяти з собою останню сторінку брошури.
Увага! Її необхідно заповнити.
Варто зазначити, що абонемент дійсний тільки на заходи в своєму місті і як проїзний –  діє тільки на міський транспорт.
Усі заходи також можна відвідати за повною вартістю і без наявності Ferienpass.

Канікули з Ferienpass у Лейпцигу

Літній абонемент Sommerferienpass 2023 у місті Лейпциг буде опублікований   20 червня.

Пропозиції з Ferienpass доступні учням  початкових, середніх та спеціальних шкіл, гімназій, професійних гімназій та дітям у  віці від 6 до 17 років, які ходять до школи в Лейпцигу.
Літній абонемент (Ferienpass) коштує 10 Euro, з Leipzig Pass  – 5 Euro.
Абонемент можна буде придбати за у точках продажу LVB, у відділі інформації для громадян у Новій ратуші, в бібліотеках.

У буклеті-перепустці міститься, серед іншого:

  • безкоштовний проїзний квиток для зони 110 (міська зона)
  • купон на відвідування Лейпцизького зоопарку
  • відвідування басейну зі знижкою
  • Єгипетський музей
  • Ферма домашніх тварин у парку дикої природи

Крім того, як і щороку, численні партнери підготували чудові пропозиції з культурного, спортивного, медійного та креативного секторів, які можна відвідати за зниженими цінами або безкоштовно.  Завдяки практичному онлайн дисплею www.leipzig.de/ferienpass ви можете ознайомитися з пропозиціями та швидко знаходити інформацію, обирати заходи  відповідно до  кола своїх інтересів.

 

Джерело: leipzig.de
Фото: © pari-pari-grafik.de (Offenbach/ Leipzig)