Літній розпродаж від Deutsche Bahn: квитки по 9,90 євро

У Німеччині стартував літній розпродаж квитків на потяги Deutsche Bahn.

Найбільший залізничний оператор Німеччини пропонує влітку купувати квитки з великою знижкою. Завдяки цьому, влітку мешканці Німеччини зможуть мандрувати німецькою залізницею дешевше, ніж за 10 євро.
Квитки на потяги IC і ICE можна придбати у період з 11 червня по 31 липня 2023 року. Упродовж цих декількох тижнів компанія планує продати приблизно мільйон квитків – принаймні саме стільки перевізник готовий запропонувати за акційними цінами. Важливо, що куплені зі знижкою квитки будуть чинними протягом всього літа.

Куди можна поїхати з квитком ICE за 9,90 євро?

Скористатися квитком за 9,90 євро можна переважно під час короткотривалих поїздок між населеними пунктами Німеччини. Наприклад, якщо вам потрібно дістатися з Лейпціга до Дрездена, із Кельна до Дюссельдорфа або з Гамбурга до Бремена. З таким квитком можна пересуватися за всіма доступними напрямками та робити будь-яку кількість пересадок у межах короткотривалих рейсів.

Раніше ми писали про місячний проїзний за 49 євро Deutschlandticket, який дозволяє подорожувати німецької залізницею на місцевих і регіональних залізничних маршрутах.

Де можна придбати акційні квитки Deutsche Bahn?

Квитки зі знижкою від Deutsche Bahn можна придбати будь-яким із трьох запропонованих способів:

  • На сайті Deutsche Bahn;
  • У мобільному додатку перевізника Next DB Navigator;
  • На вокзальних станціях та у пунктах обслуговування.

Зверніть увагу! З квитком за 9,90 євро не пропонується скористатися швидкісними  потягами далекого сполучення.

 

Джерело: ukrainianingermany.de
Фото: pixabay

Related posts