Загальнонаціональний попереджувальний страйк

знову страйк

Профспілка машиністів GDL закликає працівників залізничних компаній страйкувати 7 та 8 грудня 2023 року.

Cтрайк розпочнеться  7 грудня приблизно о 18:00 в усіх федеральних землях Німеччини й триватиме приблизно добу. Очікується, що робота національної залізниці буде значно сповільнена або взагалі призупинена.

Якщо ви запланували міжміську поїздку з DB, ви можете використати свій квиток протягом наступних двох місяців для поїздки до місця призначення. Більше інформації читай на сайті DB: bahn.de/info/sonderkulanz.

Міжнародні подорожі: для поїздок до 15 грудня 2023 року достатньо оригінального квитка, для поїздки після 15 грудня рекомендується взяти довідку в інформаційному центрі DB Reisezentrum.

Є можливість відшкодування квитка через сайт, додаток, або надіславши листа поштою.

Щоб дізнатись, чи працюватиме громадський транспорт у вашому місті — перевірте офіційний сайт компанії-перевізника. Окрім DB, на страйк вийдуть Transdev, AKN, та City-Bahn Chemnitz. У Берліні міський транспорт (BVG) не буде долучатись до страйку, а ось міська електричка S-bahn не працюватиме.

Без страйків на свята. Після попереджувального страйку GDL більше не планує страйкувати до 7 січня.

У Deutsche Bahn розкритикували наміри страйкарів, заявивши, що це зіпсує плани на вихідні мільйонам людей, ніяк не причетних до суперечки, і оголошення про протест з’являється в останній момент та за складних погодних умов.

GDL вже влаштовувала 20-годинний страйк в середині листопада, тоді він призвів до скасування 80% потягів далекого сполучення DB та ще більшої частки регіональних поїздів.

 

 

 

 

Джерело: Spiegel, Європейська правда 
Фото: Pixabay  

Related posts