Біженці з України: в Лейпцигу автоматично продовжать посвідки на проживання

Германия продлила временную защиту беженцев из Украины

Важлива інформація про посвідку на проживання для тих, хто шукає захисту з України після 4 березня 2024 року

Федеральний уряд і Бундесрат прийняли постанову, яка регулює продовження терміну дії дозволів на проживання, виданих відповідно до розділу 24, параграфа 1 Закону про проживання. Це набуло чинності 5 грудня 2023 року.

Це означає, що всі дозволи на проживання шукачів захисту з України, дійсні на 1 лютого 2024 року, будуть автоматично продовжені на один рік відповідно до статті 24 Закону про проживання . Власникам цих посвідок на проживання не потрібно з’являтися до імміграційних органів для продовження посвідки на проживання до 4 березня 2025 року . Постанова застосовується незалежно від громадянства постраждалих. Про це ми повідомляли раніше:  Як продовжити тимчасовий захист у Німеччині.   

Однак до цього часу не було жодних підтверджень цього продовження. Наразі міська влада Лейпцига вирішує це питання. Отже, найближчими днями всі українські родини, які проживають у місті Лейпциг, отримають листа з заголовком:

Біженці з України – їх перебування в Лейпцигу, права та обов’язки.

У листі буде детально роз’яснено ситуацію, а також надано кілька порад щодо подальшого перебування та інтеграції в Лейпцигу.

Важливо!  У листі також буде міститися довідка про продовження дозволу на проживання з усіма додатковими положеннями. Федеральний уряд і місто Лейпциг сподіваються, що це забезпечить безпеку та орієнтири в час невизначеності
та занепокоєння. 

Зазначається, що федеральний уряд  проінформує всі установи, що надають допомогу (центр зайнятості, управління соціального забезпечення тощо), щоб вони могли вчасно продовжити надавати необхідні послуги з підтримки.

З текстом листа можна ознайомитися за посиланнями:

🇺🇦 Версія українською мовою
🇩🇪 Version in deutscher Sprache

 

 

 

 

Джерело:  leipzig.de  ,   телеграм канал LhU
Фото:  Pixabay

 

 

Related posts