Лейпцизький різдвяний ярмарок 2023 виходить на фінішну пряму: роздача ялинок

Лейпцизький різдвяний ярмарок 2023 виходить на фінішну пряму і результати вражають: до дня закриття 23 грудня його відвідають трохи менше двох мільйонів відвідувачів – 6 000  тільки на відкритті. В порівнянні з попереднім роком:  кількість відвідувачів була вищою кожного дня, ніж у 2022 році, і лише відсутність четвертих вихідних через календар не дозволила встановити можливий рекорд відвідуваності.

Наступний різдвяний ярмарок триватиме на два дні довше і планується з 26 листопада по 23 грудня 2024 року.

Новорічні ялинки видаватимуть з 22 грудня
У передостанній день роботи різдвяного ярмарку, у п’ятницю 22 грудня, з 16:00 майже всі ялинки з різдвяних декорацій можна буде легально забрати додому. Бронювання заздалегідь не проводиться. Центральні пункти збору – Nikolaikirchhof, Augustusplatz, Reichsstraße, Petersstraße та площа біля Чарівного лісу на Grimmaische Straße. Дерева з казкового лісу на площі Ауґустусплац можна виносити самостійно, дбайливо ставлячись до інших декоративних елементів.

Зверніть увагу: ялинки не можна брати безпосередньо з ринку, оскільки кіоски тут ще відкриті 23 грудня. Усі ялинки, які не отримають “другого шансу” під час свят, будуть утилізовані як органічні відходи. Адміністрація ринку чітко наголошує, прикраси не можна забирати з собою. Це буде зафіксовано як крадіжка і переслідуватиметься за законом.

 

 

 

Джерело: leipzig.de
Фото: © Stadt Leipzig/ GrussAl

 

 

Related posts