Як продовжити тимчасовий захист у Німеччині

Рада Європейського Союзу продовжила механізм  тимчасового захисту для людей з України до березня 2025 року. 

Основною метою є забезпечення стабільності та підтримки для понад 4-х мільйонів українських біженців, які зараз проживають в ЄС.

Наразі Федеральний уряд Німеччини працює над імплементацією цього рішення.  На сьогодні на законодавчому рівні в Німеччині, як і в інших європейських країнах, все ще немає чітко визначеної процедури для подовження дозволу на тимчасове перебування. А отже українцям наразі необхідно  чекати офіційної інструкції від міграційної ради в своїй федеральній землі.

Влада міста  Лейпциг повідомить людей з України, які хочуть продовжити свій дозвіл на проживання про подальші дії. Всі, кого це стосується, отримають письмове повідомлення поштою.

Посвідки на проживання, дійсні після березня 2025 року, наразі можуть бути видані лише на загальних підставах. Якщо конфлікт в Україні вимагатиме більш тривалого перебування в Німеччині, це можливо лише шляхом подання заяви на отримання дозволу на постійне проживання. Це може бути, наприклад, для навчання, роботи або возз’єднання сім’ї.  Але  наголошуємо, що буде відбуватися після березня 2025 року з тими, хто шукає захисту з України, і які зміни в законодавстві для цього будуть необхідні, наразі такої інформації немає.

Більше інформації на сайті міста Лейпциг.

______________________________________________

Раніше ми повідомляли, що Рада міністрів ЄС продовжила на рік тимчасовий захист для українських біженців.

 

 

Джерело: leipzig.de
Фото: pixabay

Related posts