Абонемент до зимових канікул в Лейпцизі

Незабаром розпочнуться зимові канікули. В місті Лейпциг до цієї події підготували низку пропозицій для учнів шкіл та гімназій  – Winterferienpass 2023  – популярний зимовий абонемент для дітей та молоді. Таким чином, учні можуть відкрити для себе місто різними способами і дістатися до пропозицій Ferienpass добре і безпечно.

У буклеті-перепустці міститься, серед іншого:

  • безкоштовний проїзний квиток для зони 110 (міська зона)
  • купон на відвідування Лейпцизького зоопарку
  • відвідування басейну зі знижкою
  • Єгипетський музей
  • Ферма домашніх тварин у парку дикої природи.

Крім того, як і щороку, численні партнери підготували чудові пропозиції з культурного, спортивного, медійного та креативного секторів, які можна відвідати за зниженими цінами або безкоштовно.  Завдяки практичному онлайн дисплею www.leipzig.de/ferienpass ви можете ознайомитися з пропозиціями та швидко знаходити інформацію, обирати заходи  відповідно до свого кола інтересів.

Де можна придбати:
Святковий абонемент можна буде придбати за п’ять євро у точках продажу LVB, у відділі інформації для громадян у Новій ратуші та в бібліотеках. Пільгові проїзні для дітей та молоді з Leipzig Pass можна придбати у відділі інформації для громадян у Новій ратуші за 2,50 євро.

Зверніть увагу: під час зимових канікул 2023 року абонементи зі знижкою можна придбати лише в Інформаційному центрі для громадян у Новій ратуші до останнього дня канікул.

Актуальну та оновлену інформацію про Зимовий абонемент на відпочинок 2023 також можна знайти протягом усього святкового сезону на сайті www.leipzig.de та за посиланням.

 

Джерело: www.leipzig.de
Фото: pari-pari-grafik.de (Offenbach/ Leipzig)

Related posts