Університет Лейпцига запрошує українських науковців

Університет Лейпцига оновлює робочу групу для допомоги українським науковцям-біженцям і поглиблення співпраці з Україною. Вона діятиме під керівництвом проректора з питань розвитку кампусу Матіаса Мідделля.

«Координаційна група об’єднає всі структурні підрозділи університету, які можуть зробити внесок у підтримку біженців з України, а також в академічне життя в Україні, водночас підвищуючи стійкість нашого закладу до криз” — так пан Міддель формулює її завдання.

У рамках цих робіт Міжнародне бюро зібрало інформацію для дослідників, які постраждали від війни в Україні та її наслідків. Ці дані допоможуть сформувати образ Лейпцига як наукового центру.

Відомості викладено у форматі тематичних блоків “До, під час і після прибуття”. Вони дають змогу ознайомитися з питаннями працевлаштування в університеті, надання житла, вивчення німецької мови та фінансової підтримки. Тут же є контактні дані Міжнародного бюро, що його співробітники готові надати фахову консультацію. Інформація постійно оновлюється.

Зображення з порталу Pinterest.

 

Related posts