У Німеччині оголосили конкурс з підтримки проєктів українських діаспорних організацій

Програма «Формування міграції, орієнтованої на розвиток» (MEG) оголошує про відкриття нового конкурсу щодо підтримки фінансування проєктів українських діаспорних організацій у Німеччині та запрошує їх подати проєктну ідею.

Про це  повідомляє Посольство України у ФРН на сторінці Фейсбук.

До участі у конкурсі запрошуються українські діаспорні організації, які мають на меті реалізувати неприбутковий проєкт в Україні із місцевою партнерською організацією. У межах конкурсу підтримка надається заходам, спрямованим на обмін знаннями та навичками з партнерськими організаціями та цільовими групами в Україні, а також заходам, які сприяють сталому розвитку.

Проєктний план та ідею потрібно надіслати електронною поштою до 24 вересня 2023 року на адресу: diaspora-organisation@giz.de. Додаткова інформація та можливість консультацій щодо участі у конкурсі доступна за посиланням.

Конкурс реалізується Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Нагадаємо, найбільш активно громадсько-політичну діяльність за кордоном провадять українські діаспори у США, Польщі та Німеччині.

 

 

 

Джерело: germany.mfa.gov.ua,  ukrinform.ua
Фото: Pixabay

  

 

Related posts