Стрічку про унікальних українських кінологів “Шукачі загублених душ” покажуть у Німеччині

Фільм “Шукачі загублених душ” присвячений роботі унікального Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону “Антарєс”, який розшукує безвісти зниклих людей та їх надважку місію – повертати з небуття наших воїнів та мирне населення, які загинули.

В Україні тисячі безвісти зниклих, тож тема болюча та надзвичайно важлива. І пошуково-рятувальний кінологічний загін “Антарес”, на рахунку якого вже сотні віднайдених із небуття, невипадково потрапив у об’єктиви камер та став героями фільму. Їхня робота для країни – унікальна. І вона головною лінією тягнеться через усю стрічку, поряд з історіями від рідних зниклих безвісти воїнів.

“Антарес” працює під керівництвом Лариси Борисенко, що також стала однією із головних героїв фільму. Саме вона із особливою любов’ю розповідає про своїх підопічних, а також відверто ділиться історіями зі своєї складної роботи, коли доводиться працювати і у зруйнованих будівлях, і серед лісів чи полів, часто із ризиком для власного життя.

Стрічку про унікальних павлоградських кінологів вдалося зняти зокрема й завдяки грантовій підтримці від Європейського Союзу, яку вдалося отримати команді після перемоги у конкурсі.

Фільм вже презентували у рідному для героїв Павлограді, у Полтаві, Дніпрі та Львові. А на початку листопада  “Шукачів загублених душ” очікує тур містами Німеччини.

Перші покази стрічки плануються у Лейпцигу:
7.11,  о 19.30 адреса: Heinrich Budde Straße 1, Brücke der Kulturen e.V.
8.11, о 19.00 адреса: Hinrichsenstraße 14 Ariowitsch Hause e.V.
Показ стрічки також відбудеться в містах  Дрезден, Кемніц, Ганновер, Берлін та інші.
Після кожного показу фільму у вас буде нагода  поспілкуватися з режисеркою фільму Катериною Стрельченко, та кінологинею, керівницею загону “Антарес” Ларисою Борисенко, яка в березні цього року підірвалась на розтяжці разом із напарником та собакою Бешею, виконуючи чергову місію з пошуку тіл наших загиблих воїнів. На щастя, всі троє живі, попри те, що шансів вижити в них майже не було.
Всі покази безкоштовні!.
Мова фільму: україньска з німецькими субтитрами.
З туром рушають:
Автор і режисерка: Катерина Стрельченко
Лінійний продюсер, керівник благодійного фонду “Ротарі Клуб Дніпро” Анна Бабенко
Організатор туру Німеччиною, копродюсер: Екатерина Головачева

Related posts