Пільговий проїзний Leipzig-Pass-Deutschlandticket за 29 євро

З січня 2024 року власники Leipzig Pass зможуть придбати квиток Deutschlandticket за зниженою ціною.

Місто Лейпциг планує укласти договір про пільговий квиток Leipzig-Pass-Deutschlandticket з транспортною компанією міста Leipziger Verkehrsbetriebe ((LVB). Муніципальна дотація на квиток становитиме 20 євро і діятиме до кінця 2025 року.

Наразі звичайна ціна Deutschlandticket становить 49 євро. Планується, що  власники Leipzig Pass можуть придбати його за 29 євро з 2024 року. У разі загальнонаціонального коригування ціни на Deutschlandticket, ціна також буде скоригована.

Leipzig Pass Deutschlandticket буде доступний лише за підпискою. Термін дії абонемента обмежений терміном дії самого Leipzig Pass відповідної особи. Він не підлягає передачі третім особам.

Усі користувачі Leipzig-Pass-Mobilcard (соціальний квиток для проїзду в автобусі та залізниці за абонементом) можуть перейти на Leipzig-Pass-Deutschlandticket.  Контракти на абонемент, які власники Leipzig-Pass вже уклали самостійно для отримання Deutschlandticket також будуть актуалізовані. Leipzig-Pass-Mobilcard є соціальною пропозицією виключно для мешканців Лейпцига.

Вибір у разі підвищення цін
Якщо ціна Deutschlandticket для власників Leipzig Pass зросте, їм знову буде надано можливість вибору між Leipzig Pass MobilCard за підпискою або Leipzig Pass Deutschlandticket. Якщо дію Deutschlandticket не буде продовжено, пропозиція Leipzig Pass Deutschlandticket завершиться одночасно.

Відповідний адміністративний законопроект від Департаменту соціальних справ, охорони здоров’я  вже пройшов офіційні консультації з бургомістром міста і має бути винесений на голосування на грудневому засіданні міської ради.

Про Leipzig-Pass

Leipzig-Pass дає змогу малозабезпеченим мешканцям міста Лейпциг користуватися культурними та спортивними заходами  за зниженими цінами.  Також власник  Leipzig-Pass має знижки на місцевий транспорт та освітні послуги.  Leipzig Pass є безкоштовним.  Він є дійсним впродовж 12 місяців, та якщо власник має на це право, термін дії подовжується.

Більше інформації про картку Leipzig-Pass ви знайдете на сайті міста за посиланням.

Зазначимо, що Leipzig-Pass-Mobilcard є соціальною пропозицією виключно для мешканців міста Лейпциг.

 

 

Джерело:  leipzig.de 

 

 

Related posts