Німеччина виділить Україні €900 тисяч на підтримку книжкової сфери

Розпочато новий проєкт співпраці між українською та німецькою книжковими сферами

У Німеччині розпочався новий урядовий проєкт, у рамках якого спрямовано 900 000 євро для підтримки української книжкової сфери. Цей проєкт має на меті підтримати книговидання в Україні та сприяти обміну інформацією та досвідом між українською та німецькою культурними сферами.

У межах низки окремих проєктів заплановане надання підтримки українським авторам, видавцям та особам, які працюють у медійній сфері. Відповідає за реалізацію проєкту Біржовий союз німецької книжкової торгівлі в тісній співпраці з такими інституціями, як Франкфуртський книжковий ярмарок, Український інститут книги, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», професійне медіа про читання і книговидання «Читомо» й Goethe-Institut Україна.

Сприяння надаватиметься, зокрема, створенню колекції німецької літератури в українських бібліотеках, запрошенню українських авторів до німецьких книгарень та інших літературних інституцій, «Українській видавничій премії», англомовній онлайн-платформі, присвяченій літературі з України й інших країн регіону, а також представленню України на Франкфуртському книжковому ярмарку. Тривалість програми — до червня 2024 року.

Раніше ми писали, що новопризначений посол ФРН в Україні Мартін Єгер наголосив на готовності німецького уряду й надалі посилювати військову, економічну та гуманітарну допомогу Україні.

 

 

Джерело:   Міністерство культури та інформ.політики України
Фото: з відкритих джерел

Related posts