Німеччина продовжила тимчасовий захист біженців з України до березня 2025

Німеччина продовжила тимчасовий захист біженців із України. Дозволи на проживання автоматично діятимуть до 4 березня 2025 року. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ Німеччини.

Федеральна рада схвалила відповідну постанову 24 листопада 2023 року. Зазначається, що українським біженцям не потрібно подавати заяву на продовження свого статусу проживання і їм не треба буде зустрічатися з імміграційними органами. Підставою для подальшого продовження тимчасового захисту є рішення країн ЄС наприкінці вересня 2023 року.

Як заявила федеральна міністерка внутрішніх справ Ненсі Фезер, всі, хто був змушений тікати від війни, залишаться в безпеці і матимуть доступ до освіти та ринку праці.  За її словами, влада Німеччини й надалі захищатиме українців і тісно підтримуватиме Україну.

Автоматичне продовження статусу зекономить близько 10 млн євро коштів державної адміністрації.

Зараз у Німеччині проживає близько 1,1 млн людей, які в’їхали до країни з 24 лютого 2022 року у зв’язку з російською агресією проти України. З них близько 350 тисяч – діти та молодь віком до 18 років. Близько двох третіх дорослих біженців – жінки.

 

 

________________________________________________

Раніше, ми писали, що Німеччина запровадить нові умови для біженців: чого очікувати українцям

 

 

Джерело: bmi.bund.de
Фото: Pixabay