Ніч музеїв 2023 у Галле та Лейпцигу

 Міста Лейпциг та Галле  запрошують відвідувачів 6 травня на “Ніч музеїв 2023”

Квитки можна придбати онлайн на сайті та у всіх відомих касах попереднього бронювання.
Під гаслом “Одного разу навколо світу” 85 музеїв, галерей та колекцій 6 травня 2023 року поведуть відвідувачів у далекі країни та незвідані світи. З 18:00 до опівночі на відвідувачів чекає різноманітна програма – від історії та музики до природи і технологій. Музеї-учасники варіюються від великих художніх музеїв до невеликих спеціалізованих музеїв. Понад 400 подій та практичних заходів пропонують різноманітну вечірню програму: екскурсії, концерти, творчі заходи, фільми та перформанси.

Бах у 3D
У Лейпцигу Музей старожитностей вшановує культуру пиття Стародавньої Греції на службі Діонісу. Музей прикладного мистецтва Грассі показує сучасну африканську фотографію, а в Музеї Баха гості можуть зануритися в повсякденне життя Йоганна Себастьяна Баха за допомогою аудіо-вистав у форматі 3D.

Державний музей доісторичних часів Галле запрошує відвідувачів у подорож до ранньосередньовічного царства кінних кочівників. Відвідувачі можуть відкрити для себе безмежні простори космосу та дивні планети у нещодавно відкритому у Галле Планетарії.

Вартість квитків на музейну ніч становить десять євро з людини в касах попереднього бронювання та касах, пільгові квитки коштують вісім євро та п’ять євро відповідно. При купівлі квитка онлайн стягується сервісний збір у розмірі одного євро за квиток.

Для дітей та молоді до 18 років включно вхід безкоштовний. Однак вони все одно повинні придбати квиток на сайті або в касах попереднього бронювання, щоб користуватися безкоштовним громадським транспортом. Цього року спеціальні лінії з’єднають музеї в Галле та Лейпцигу. Крім того, вхідні квитки дійсні з 16:00 до 3:00 наступного дня як квиток на місцевий громадський транспорт та швидкісну електричку між Галле та Лейпцигом.

Додаткова інформація.
За продаж квитків на Ніч музеїв цього року відповідатиме Ticketgalerie GmbH. Онлайн-продаж квитків розпочався 20 березня 2023 року на сайті www.museumsnacht-halle-leipzig.de.

Інформацію також можна знайти на сторінках “Ночі музеїв” у Facebook та Instagram.

 

Джерело: leipzig.de
Фото: Superpixel

 

Related posts