День відкритих дверей в Університеті Лейпцига

Майбутні студенти мають змогу познайомитися з життям університету в День відкритих дверей та взяти участь в окремих лекціях і семінарах за різними програмами навчання.

У Neues Augusteum на Аугустусплац майбутні студенти  можуть отримати консультації на 17 інформаційних стендах. Наприклад, вони можуть поспілкуватися з представниками Центральної консультаційної служби для студентів, Університетської бібліотеки, Інституту іноземних мов, Служби кар’єри або Studentenwerk Leipzig на теми, пов’язані з навчанням. Крім того, на кількох лекціях можна отримати відповіді на запитання щодо вибору програми навчання, фінансування навчання або здобуття професії викладача. Деякі з міждисциплінарних інформаційних лекцій транслюватимуться онлайн у режимі livestream (див. програму).

Під час екскурсії кампусом або відвідування їдальні гості мають можливість ознайомитися з різними можливостями університету. Заходи відбуваються не лише в кампусі на Аугустусплац, а й у всіх університетських приміщеннях по всьому місту.

День відкритих дверей відбувається одночасно в усіх саксонських університетах. Він призначений для школярів та інших охочих здобути вищу освіту (бакалаврат, державний іспит, диплом), а також для тих, хто хотів би дізнатися більше про магістерську програму, батьків і вчителів.

Час заходів:

11.01.2024
09:00 – 18:00
Повна програма Дня відкритих дверей знаходиться на сайті  uni-leipzig.de

Наступна можливість дізнатися про можливості навчання в Лейпцизькому університеті буде 4 травня 2024 року на Днях навчальної інформації.

 

 

Джерело: Stadt Leipzig 

Фото: © Zentrale Studienberatung der Universität Leipzig