Які речі допомагають уникнути стресу

Що допоможе уникнути стресу чи зменшити його вплив ?

Стрес є однією з найголовніших причин, які спричиняють у нас нервові розлади і хвороби.

Навчіться приймати те, що ви нездатні змінити

Як вважає психотерапевтка і письменниця Емі Морін, ми можемо контролювати лише зусилля, яких докладаємо, і ставлення до навколишніх речей. Докладати зусиль до того, що залежить від вас, що можна контролювати, набагато ефективніше, ніж докладати зусиль до того, що від вас не залежить.

Прийміть біль

Життя не буває без болю. Коли ви навчитеся приймати свій біль, він не буде кардинально впливати на ваше життя, і завдяки цьому ви зможете «підняти свою самооцінку і розвинути самосвідомість», – так вважає психотерапевтка та письменниця Леслі Беккер-Фелпс. Якщо прийняти біль, якщо поглянути у вічі проблемі, це дозволить її вирішити. Ви зможете рухатися вперед, лише якщо приймете свій біль, не дозволивши йому тим самим тягнути вас на дно.

Не чиніть опір своїм емоціям

Емоції – це прояви людської особистості, які трапляються з усіма, навіть якщо деякі з них мають позитивний чи негативний вплив. Дозволяйте собі відчути свої емоції, навіть якщо вони носять «негативний» характер, тому що борючись із ними, ви лише посилите стресові фактори. Прислухайтеся до своїх емоцій та намагайтеся контролювати свою реакцію на них.

Концентруйтеся на позитивних митях вашого життя

Дуже важливо щодня, на початку або наприкінці дня, подумати про все  хороше, що було за день, що є у вас взагалі. Це дуже важливо, тому що якщо ви постійно у стресі, ви замикаєтеся всередині цього стресу і напруженості та, як результат, стаєте нездатні поглянути на ситуацію збоку – вважає психолог Річард Бояціс.

Шукайте тих, хто вас підтримає

Друзі та члени родини завжди повинні бути поруч у складні періоди вашого життя. Будьте з тими людьми, спілкування з якими дасть вам сили продовжувати рухатися вперед, коли життя стане занадто важкою ношею. Від підтримки своїх рідних і близьких ви відчуєте величезний прилив енергії та позитивних думок. Пам’ятайте, що вони вас люблять і вони хочуть для вас найкращого, і з їх допомогою ви зможете досягти своїх поставлених цілей.

Робіть те, що вам подобається

Якщо вас пощастило, що робота є улюбленим хобі – це дуже добре. Якщо ні, ніхто не заважає вам займатися улюбленою справою після роботи. Займатися улюбленими речами – це правильний шлях, щоб подолати стрес та стати не лише успішними, а й здоровими.

Пам’ятайте, що ви не самі

Коли чорна смуга затягується, важливо пам’ятати, що такі ситуації трапляються з багатьма людьми, такі почуття періодично виникають у кожної людини. Ви не самотні в цьому, тому завжди знайдуться люди, які зрозуміють вас, будуть співпереживати вам і допоможуть рухатися далі.

Ніщо не триває вічно

Навіть якщо вам здається, що ваша чорна смуга ніколи не скінчиться, не забувайте, що життя циклічне. Не впадайте у затяжний стрес, пам’ятайте, що чорні дні рано чи пізно закінчаться. Пам’ятайте про те, що все минає, і ваші проблеми також не вічні.

Сміх – найкращі ліки

Навіть у найважчі часи сміх або проста усмішка дозволять вам почуватися набагато краще. Сміх вивільняє ендорфіни (гормони щастя), які природним чином знижують рівень стресу і допомагають розслабитися. Коли ви відчуєте, що ваш психологічний стан наближається до нервового зриву, то, можливо, найкращими ліками для вас саме і стане хороша порція сміху.

Інтернет ресурс