Важливі страховки в Німеччині

1. Страхування особистої відповідальності (Privathaftpflichtversicherung)

Незамінно для кожного. При настанні страхового випадку страхування особистої відповідальності сплачує обґрунтовані вимоги щодо відшкодування збитків третіх осіб у зв’язку з травмою, пошкодженням майна або фінансовою шкодою, заподіяною застрахованою особою. Поліс також захищає від необґрунтованих претензій.

2. Страхування професійної непрацездатності (Berufsunfähigkeitsversicherung)

Важливо для тих, хто працює та підтримує рівень життя лише за рахунок роботи. Це страхування вашої працездатності. Поліс виплачується, якщо ви, швидше за все, назавжди втратите можливість виконувати свою останню роботу в колишньому обсязі без шкоди здоров’ю.

3. Обов’язкове медичне страхування (Gesetzliche Krankenversicherung)

Обов’язкове медичне страхування покриває витрати на візити до лікаря та перебування у лікарні. Непрацюючі подружжя та діти, які не мають власного доходу, застраховані безкоштовно.

4. Страхування життя (Risikolebensversicherung)

Важливо, якщо ви хочете захистити членів сім’ї і особливо утриманців. Якщо застрахована особа вмирає, страховка виплачує обумовлену суму утриманцям, що залишилися живими.

5. Автомобільна страховка (KFZ-Versicherung)
Ця страховка є обов’язковою. Без неї ви не маєте права пересуватися на автомобілі Німеччиною.

6. Страхування домовласників (Wohngebäudeversicherung)

Ця страховка оплачується, якщо ваш будинок пошкоджений або повністю знищений. Наприклад, внаслідок пожежі. Воно також покриває всі збитки, які можуть бути викликані водопровідною водою і стихійними лихами, такими як шторм і град.

7. Страхування відповідальності власників свійських тварин (Tierhalterhaftpflichtversicherung)

Важливо для власників собак чи коней. Ці тварини не включені в страхування особистої відповідальності, на відміну від кішок або приручених дрібних тварин, таких як миші, хом’яки або кролики.

Страхування відповідальності власників тварин покриває шкоду, заподіяну вашими тваринами іншим людям. У шести федеральних землях Німеччини (Берлін, Гамбург, Нижня Саксонія, Саксонія-Анхальт, Шлезвіг-Гольштейн та Тюрінгія) оформлення такого поліса – обов’язок навіть для власників собак.

Джерело: ASA_de

Фото: pixabay

 

Related posts