Місто Лейпциг передало Києву енергетичні та водопровідні технології вартістю 1,5 млн. євро

Місто Лейпциг у серпні передало місту-побратиму Києву технологію вартістю 1,5 мільйона євро для реконструкції системи електро- та водопостачання. Під девізом “Від міста до міста, від серця до серця” кампанія зі збору коштів передає особливе послання солідарності.

Фінансовою основою для поставок є спеціальний бюджет міста Лейпцига для допомоги Україні, який був затверджений міською радою в березні 2023 року. Доставку гуманітарної допомоги організували відомства та департаменти, що входять до міської координаційної групи з надання допомоги Україні. Велика подяка Лейпцизькій міській раді, яка надала суттєву підтримку у складанні списків закупівель.

Солідарність з містом-побратимом Лейпцига – Києвом

Голова координаційного штабу міста Лейпциг Ульріх Гернінг підкреслює: “У той час як Україна продовжує страждати від наслідків триваючої агресивної війни, Лейпциг висловлює тверду солідарність зі своїм містом-побратимом Києвом. Передаючи технології вартістю 1,5 мільйона євро для відновлення електро- та водопостачання, ми надаємо не лише матеріальну, а й моральну підтримку. Ця пожертва втілює наше послання: “Від міста до міста, від серця до серця”. Ми прагнемо бути надійною підтримкою для Києва в ці важкі часи, і ми будемо продовжувати це робити”.

Карстен Рогалл, керуючий директор Stadtwerke  зазначив: “Наше партнерство з Києвом – це більше, ніж просто формальні відносини. Йдеться про справжні людські зв’язки та обов’язок бути поруч у важкі часи. Як Stadtwerke, ми маємо можливість і засоби для конкретної допомоги, і ми скористалися цією можливістю. Ця технологічна допомога є вираженням нашої відповідальності та бажання покращити повсякденне життя киян.”

 

 

 

Джерело: leipzig.de
Фото:  © Stadt Leipzig

Related posts