Конкурс для школярів з України від Лейпцизького університету.

Якщо Ваша дитина цікавиться проведенням експериментів, дослідженням різноманітних явищ, або просто бажає весело провести час, аналізуючи світ з наукової точки зору, то цей конкурс саме для неї!

Chemie – die stimmt! пропонує учням та ученицям 8, 9 та 10 класів познайомитися з захопливим світом хімії. Цей конкурс проводиться в Німеччині із 2000-го року. Цього року вирішили провести його і для українських дітей, які проживають у Німеччині.

Перший тур складається із завдань, які учасники розв’язують самостійно та надсилають для перевірки. Роботи будуть оцінені та порівняні з іншими україномовними учасниками.

Найкращі учасники домашнього туру будуть запрошені до 2-го туру. За можливості він відбудеться в Лейпцигу протягом 3 днів наприкінці березня. Переможці цього туру будуть запрошені до участі у 3-му турі, який відбудеться в місті Мерзебург. Там братимуть участь і юні німецькі хіміки. Але на всіх раундах будуть присутні україномовні куратори.

Найкращі учасники 3-го туру проходять у фінальний етап конкурсу, що відбудеться наприкінці вересня в Лейпцигу.

 

Молодші учні (4-8 класи) можуть перевірити свої знання в конкурсі Chemkids, який цього навчального року також проводиться українською. Завдання потрібно розв’язати вдома й надіслати свою роботу поштою. Після перевірки робіт результат буде порівняно з іншими україномовними учасниками. Ти отримаєш сертифікат із результатом “взяв участь”, “успішно взяв участь” та “дуже успішно взяв участь”. Учасники, які отримають результат “дуже успішно взяв участь”, будуть запрошені на захопливу церемонію нагородження, яка цього року відбудеться онлайн.

Конкурс проводиться двічі на рік. Якщо ти отримаєш “дуже успішний” результат більше одного разу, то зможеш виграти більші призи.

Учасники отримають сертифікати, книжкові призи та спеціальний приз — 3-денне стажування в Мерзебурзькому університеті  прикладних наук (Hochschule Merseburg)  або в Університеті Йогана Гутенберга в Майнці  (Johannes Gutenberg University Mainz).

За детальною інформацією: www.cds-ua.de/uk

Участь можуть брати школярі з різних частин Німеччини.