“Чарівний ліхтарик” створив справжню казку

Любі друзі!

Цей рік видався не легким для кожного українця. Багато хто з вас стали вимушеними переселенцям і на сьогоднішній день проживає у Німеччині. Але, незважаючи ні на що, ми віримо, що 2023 рік обов’язково буде кращим. Сьогодні двері нашого товариства Leipzig – Brücke der Kulturen e.V.” відкриті, і ми, як і раніше працюємо та допомогаємо вам.

Напередодні Нового року нам хотілось подарувати усім вам  справжню казку та трохи чарівності. Тому, наші досвідчені фахівчині разом з дітлахами проекту “Творимо разом” зробили справжній новорічний сюрприз для дорослих. Під супроводом, учасники проекту підготували виставу “Чарівний ліхтарик”, яка відбулася 27.12.2022 року. Це був неймовірний сюрприз для батьків, адже дітки творчо підійшли до цього завдання та проявили у виставі всю свою майстерність та талановитість. По завершенню, на наших маленьких учасників також чекав сюрприз, адже їх та всіх глядачів прийшов привітати Дід Мороз. Дітлахи з великим захватом зустріли його та разом з ним під дружне скандування «Ялинка, гори!» запалили нашу новорічну красуню.

Цей день подарував усім нам трохи надії та частинку тепла, а розважальна програма підтримала новорічну атмосферу веселощами та іграми, в якій із задоволенням брали участь не тільки діти, а й дорослі.

Дякуємо усім вам за присутність та до нових зустрічей!

А як це було, ви можете подивитися на відео за посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=6z8TghfnehI

 

Related posts