Як подати заявку на оформлення Leipzig-Pass онлайн

Онлайн-заяву для оформлення Leipzig-Pass можна заповнити на порталі органів влади Amt24 та надіслати до Центру обслуговування громадян. Про це повідомляє сайт міста Лейпциг.

Для подачі заяви необхідно завантажити на портал актуальне повідомлення SGB II від центру зайнятості та паспортну фотографію кожної особи, яка перебуває в громаді, що потребує допомоги, віком від 14 років. При цьому ідентифікація здійснюється за допомогою функції eID посвідчення особи, електронної посвідки на проживання або eID-карти. Після отримання повного пакету документів та позитивної перевірки Leipzig Pass буде надіслано вам додому протягом двох тижнів по почті.  Таким чином, Управління з обслуговування громадян розпочинає повністю оцифрований процес подання заяв, що також зменшить кількість відвідувачів у відділах обслуговування громадян.

Про Leipzig Pass
Leipzig Pass – це добровільна послуга, яку місто Лейпциг надає малозабезпеченим громадянам. Вона дає право на численні знижки, такі як Mobilcard від лейпцизької компанії громадського транспорту, знижки на проїзний на вихідні дні, вхід до культурних закладів, бібліотек, відкритих і закритих плавальних басейнів. Близько 40 000 мешканців Лейпцига користуються Leipzig Pass на підставі базових пільг відповідно до SGB II, XII, AsylbLG або через низький дохід. Всю інформацію про процес подання електронної заявки можна знайти на сайті: leipzig.de/leipzig-pass. Онлайн-заявка доступна на сайті amt24.leipzig.de/leipzigpass (Amt24).

Безпечна ідентифікація за допомогою функції eID
Безпечна та конфіденційна ідентифікація в Інтернеті є важливою функцією нового посвідчення особи з інтегрованою функцією eID. Близько 76 відсотків мешканців Лейпцига вже мають функцію eID. Вона доступна з 2010 року і автоматично активується для всіх ID-карток, виданих особам віком від 16 років після 15 липня 2017 року, електронних дозволів на проживання та європейських eID-карток. Функція eID також дозволяє попередньо заповнити деякі поля в анкеті, тим самим скорочуючи процес подання заяви. Вся інформація про функцію онлайн-посвідчення особи була узагальнена Управлінням з обслуговування громадян на веб-сайті www.leipzig.de/eid-funktion. В якості додаткової послуги в офісі обслуговування громадян на Отто-Шиль-штрассе працює станція eID. Станція eID складається з двох комп’ютерів, оснащених зчитувачем карток і сканером. Її можна використовувати в повному обсязі і без попереднього запису в години роботи Офісу громадян на Отто-Шиль-штрассе і вона дозволяє адмініструвати функцію eID, а також користуватися всіма цифровими послугами, які вже доступні в Інтернеті.

____________________________________________

Нагадаємо, раніше ми повідомляли що,  з січня 2024 року власники Leipzig Pass зможуть придбати квиток Deutschlandticket за зниженою ціною – 29 Євро. 

 

 

 

Джерело: leipzig.de
Фото:  © Europafoto Klinger/www.leipzig.de

Related posts