Сім простих дій, які порушують закони Німеччини

У Німеччині  можна порушити закон, навіть не підозрюючи про це:

  1. Щоб закріпити мотузку для сушіння білизни або садовий шланг до паркану сусіда, необхідно спочатку отримати його згоду. Це чужа власність та подібні дії розцінюються як зазіхання на чуже майно.
  2. Якщо гілки дерев із сусідньої ділянки нависають над вашою стороною, зрізати їх не можна. Можна тільки прибирати зі своєї території листя, яке опадає з цих гілок.
  3. Під забороною збирання фруктів або ягід із сусідських дерев, навіть якщо вони нависають над вашою ділянкою.
  4. Розведення курчат на своїй ділянці без попередньої згоди заборонено.
  5. При встановленні освітлення на своїй ділянці необхідно переконатися, що світло не заважатиме сусідам і не потраплятиме у вікна їхнього будинку. Якщо вони на це поскаржаться, правоохоронні органи можуть зобов’язати демонтувати ліхтар і випишуть штраф.
  6. У ряді випадків, коли камери відеоспостереження захоплюють частину сусідньої території або будинку, це може бути розцінене, як порушення закону та вторгнення у приватне життя.
  7. Сусідський інтернет красти теж не можна. Навіть якщо під час пошуку мережі Wi-Fi було виявлено точку доступу, незахищену паролем, підключатися до неї не можна без згоди сусіда.

Здається дрібниця, а насправді це кримінальний злочин. Про це попереджають одразу два закони: один від 1990 року про неправомірне використання комп’ютерів, а інший від 2003 року про захист зв’язку.

Джерело: ASA_de

Фото: pxhere.com