Воркшоп 11 лютого (11:00–14:00): «Цифрові компетенції II: системи контент-менеджменту»

Шановні читачі,

Нам дійсно дуже цікаві та важливі Ваші відгуки про наш проект, тому просимо Вас взяти участь в онлайн-опитуванні. Ми плануємо продовження проекту й тому хотіли б взяти до уваги Вашу критику та ідеї в концепцію нашого розвитку. Опитування анонімне.

Серед всіх, хто прийме участь в опитуванні ми розіграємо 3 подарункові сертифікати «Amazon» (кожен вартістю 10 євро). Якщо Ви бажаєте взяти участь у розіграші, введіть, будь ласка, Вашу електронну адресу в останньому питанні онлайн-анкети.9

Запрошуємо вас на воркшоп «Цифрові компетенції ІІ: Системи управління контентом» цієї неділі, 11 лютого 2024 року, з 11:00 до 14:00 у приміщенні нашого клубу LBK e.V.
CMS (Content Management Systems) або ж Системи управління контентом дозволяють користувачам без програмістських навичок легко додавати контент (текст, зображення, відео, аудіофайли) на існуючу сторінку клубу або компанії. Це базова цифрова компетентність, яка часто необхідна працівникам на робочому місці.
Спікер Марія Князєва познайомить Вас з основами CMS та проведе практичні вправи для кращого засвоєння набутих Вами навичок.

Для реєстрації заповнюйте форму.

Індивідуальні консультації

Ми пропонуємо індивідуальні консультації в нашому офісі, де ми будемо раді допомогти Вам з пошуком роботи та/або поданням заявки:
Телефонуйте для запису: 0341-4201782
або напишіть нам на електронну пошту: Lbk@moct.eu

Щиро Ваш,

Кеннет Пласа

————————————————————————
Інтеграційне об’єднання: “Leipzig – Brücke der Kulturen e.V.”
Інтернет сторінка: www.moct.eu
E-Mail: Lbk@moct.eu

Tel.: 0341-4201782

————————————————————————
Проєкт фінансується Fachkräfteallianz Leipzig та SAB Sachsen (Вільна держава Саксонія)