Забастовка транспорту не виправдовує запізнення

Забастовка транспорту не виправдовує запізнення

Забастовка транспорту не виправдовує запізнення

Забастовка

Сьогодні очікуються труднощі в громадському транспорті через попереджувальні страйки по всій країні. Як це вплине на працівників, яким важко добиратися на роботу?

Кілька днів тому профспілка GDL провела забастовку, і тепер працівникам належить ще один стресовий день в громадському транспорті: цієї п’ятниці профспілка Verdi оголосила попереджувальні страйки в громадському транспорті у багатьох містах майже у всіх федеральних землях.

Однак працівники не можуть просто запізнюватися на роботу через це. Вони несуть відповідальність за своєчасний прихід на робоче місце, незважаючи на можливі труднощі. Адвокат з трудового права з Берліна, Олександр Бредерек, підкреслює, що роботодавці можуть застосовувати штрафи чи санкції у випадку запізнення або неявки на роботу. Важливо відзначити, що це можливо, якщо забастовка була заздалегідь оголошена, як і цього разу.

Рекомендується працівникам заздалегідь узгоджувати з роботодавцем план дій. Можливі варіанти, такі як відпустка, вільний день або компенсація переробки.

Тим, хто віддає перевагу працювати з дому, варто пам’ятати, що це можливо лише за умови попередніх узгоджень з роботодавцем. Право на віддалену роботу повинно бути визначено в трудовому договорі, корпоративному угоді або тарифній угоді.

У випадку догляду за дітьми рекомендується також обговорити з роботодавцем варіанти вирішення проблеми. Батькам не варто просто відсутнічати на роботі, навіть якщо в них є діти до 12 років або діти з особливостями. Важливо розглядати альтернативні варіанти, такі як залучення бабусь і дідусів, сусідів або можливість працювати з дому.

При виникненні труднощів рекомендується своєчасно повідомляти роботодавця і спільно шукати рішення. У випадку, якщо інші варіанти не здаються можливими, обов’язок по догляду за дітьми буде важливішим за обов’язок виконання роботи. У цьому випадку працівники, можливо, втратять право на оплату праці.

Забастовка транспорту також не виправдовує також запізнення та пропуски інтеграційних курсів.

Джерело: ntv.de

Зображення: Pixabay


 

Нагадаємо, що в Integrationsverein Leipzig – Brücke der Kulturen e.V.

 

Рекомендовано для дітей від 3-х років. Заходи німецькою мовою! Детальніше дивіться ТУТ

  • 3.02 о 13.00 наша нова творча студія Лялькового театру проводить заняття для дітей від 5-ти років. Детальніше читайте за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ
  • 4.02 о 11.00 відбудеться безкоштовний ВОРКШОП на тему “Інформаційна робота в соціальних мережах (“Facebook”, “Instagram”, “YouTube”, “Telegram”). Сюди потрібна РЕЄСТРАЦІЯ
  • 4.02 з 15.00 відбудеться Дойчшпрахклуб

Ці та інші заходи ви можете знайти на нашому ІНТЕРНЕТ-САЙТІ  ТРЬОМА МОВАМИ

А також у нашій Фейсбук спільноті