Новорічні вистави 2022

Вже більше 15-ти років наше товариство Leipzig – Brücke der Kulturen e.V.” радує дітей та їх батьків новорічнимими виставами.

Під кінець 2022 року наш ляльковий театр приготував музичну виставу «Лускунчик» російською та німецькою мовами. З 22 грудня практично щодня до самого Нового року двері нашого театру були відчинені для дітей та їхніх батьків: дві вистави німецькою мовою подивилися діти з німецьких та змішаних сімей, наступні вистави проходили російською мовою.

“Лускунчик і Мишиний король” – знаменита казка Гофмана. Чарівна історія про дівчинку Марі та зачарованого принца – Лускунчика. Подолати випробування напередодні Нового року головним героям допомагають доброта, вірність, кохання та дружба. І як у добрій казці добро перемагає зло.

З початку вистави казкові герої захопили дітей у чарівний світ казки. Наші маленькі глядачі, затамувавши подих, спостерігали за цією чарівною історією. Усі ляльки у цій виставі були виконані з великою любов’ю нашими майстринями.

Після новорічної вистави дітей та всіх глядачів прийшов привітати Дід Мороз. Дітлахи з великим нетерпінням на нього чекали. Разом із Дідом Морозом під дружне скандування «Ялинка, гори!» запалили нашу новорічну красуню.

Не лише дітлахи брали участь у конкурсах та розвагах: матусі та татусі, бабусі та дідусі активно підтримували новорічну атмосферу веселощами та із задоволенням брали участь у всіляких іграх разом зі своїми дітками. Азартно пройшов конкурс «Наряди ялинку», де в ролі ялинок виступили мами, а дітлахи, проявивши свою фантазію, вбирали ялинки. Разом із Дідом Морозом діти здійснили чарівну подорож на «Паровозику» — співали, танцювали, веселилися, відгадували загадки і, звичайно ж, приготували вірші, пісні, танцювальні номери та отримали новорічні подарунки!

Цього року наші вистави відвідали 320 глядачів, а 146 дітлахів отримали подарунки від Діда Мороза.

Під час вистав панувала атмосфера свята та чарівництва, казок та радісних емоцій. Глядачі були вдячні за цю дивовижну атмосферу, яку ми подарували кожній дитині!