Модні кольори 2023: Pantone назвав головні відтінки року.

 

Ви плануєте оновити свій гардероб чи дизайн інтер’єру? Шукаєте гарний весільний букет або хочете зробити модний манікюр? Тоді вам просто необхідно знати, якими будуть наймодніші кольори у 2023 році.

Найбільш авторитетним джерелом у цій галузі є Інститут кольору Pantone — дослідницький центр компанії Pantone, що займається експериментальною роботою з кольором і його впливом на різні галузі. Щороку Pantone представляє дві кольорові палітри, кожна з яких складається з десяти модних кольорів і доповнена п’ятьма нейтральними “класичними” кольорами.

7 вересня, напередодні офіційного відкриття Тижня моди в Нью-Йорку, інститут кольору Pantone назвав актуальну палітру на 2023 рік. Кожен рік цього прогнозу чекають усі, хто має хоч якийсь стосунок до індустрії моди. І не дарма, адже названі відтінки визначають color-напрямок майбутнього сезону. Модні кольори наступного року на думку Pantone ми побачимо в лінійках губних помад, палетках тіней і колекціях одягу. Давайте ж познайомимося з цією палітрою ближче.

Як і в попередньому сезоні, основна палітра 2023 року відрізняється яскравістю і строкатістю. Більшу частину відтінків можна назвати соковитими, барвистими і насиченими. Яскравість, як раніше актуальна і буде головним лейтмотивом. Представлені кольори спонукають до самовираження та креативу в повсякденному житті. Здавалося б, які відтінки можуть переважити неон, барбікор і Very Peri (суміш синього з фіолетово-червоним), так популярних у 2022-му? Зустрічайте модні кольори 2023 року — яскраві та пастельні:

 

 1. Aurora Red і Fiery Red

Червоне сяйво і вогненний червоний.

 1. Crystal Rose

Кришталева троянда.

 1. Peach Pink

Персиково-рожевий.

 1. Beetroot Purple

Буряково-фіолетовий.

 1. Tangelo

Апельсиновий.

 1. Empire Yellow

Імператорський жовтий.

 1. Classic Green Love Bird і Panront Lush Meadow

Класичний зелений, птах любові і пишний луг.

 1. Leek Green

Зелена цибуля.

 1. Blue Perennial і Riverside

Блакитний багаторічник і берег річки.

 1. Summer Song, Skylight і Airy Blue

Літня пісня, світло неба і повітряно-блакитний.

 1. Vanilla Cream

Ванільний крем.

 1. Macchiato і Warm Taupe

Макіато і теплий темно-сірий.

 1. Gray Lilac і Sharkskin

Сіро-бузковий і акуляча шкіра.

Кольорові поєднання модної палітри весни та літа 2023 року ідеально підходять для експериментів, а самі кольори спонукають до вираження індивідуальності найнесподіванішими способами.

 

Автор Тетяна Гофман

Фото: Getty Images