Leipziger Nacht der Ausbildung — 9 червня: одна ніч – 80 компаній – 40 маршрутів

У Лейпцигу стартує друга Leipziger Nacht der Ausbildung –  ніч навчання. Компанії з’єднує автобусний шатл. Реєстрація відкрита.

Яка професія мені підходить? Як ми можемо залучити молодь до нашої компанії?

9 червня з 16:00 до опівночі Лейпциг знову об’єднує учнів та компанії у великому марафоні безкоштовного навчання. Розпочнеться друга Лейпцизька ніч навчання, в якій візьмуть участь 80 навчальних компаній, розташованих на 40 маршрутах безкоштовного автобусного шатла.

Особливість: на додачу до класичної інформації багато компаній пропонують різноманітні заходи. Таким чином, зацікавлені в навчанні можуть індивідуально та в ігровій формі дізнатися, що ховається за 150 різними професіями, що пропонувалися  в рамках прем’єри Leipziger Nacht der Ausbildung 2022: 3 000 відвідувачів і 65 компаній зібралися разом. Leipziger Nacht der Ausbildung організована міським відділом політики зайнятості та спонсорується Міністерством освіти та культури землі Саксонія.

“Перехід від навчання до роботи хвилює молодих людей та їхніх батьків так, як навряд чи будь-яке інше рішення в житті”, – каже мер з економіки Клеменс Шюльке. “Саме в цьому і полягає завдання навчальної ночі в Лейпцигу: Ми зводимо молодих людей з навчальними компаніями і відкриваємо їм світ захоплюючих професій”. Тож на тих, хто хоче зорієнтуватися, чекають не лекції та презентації, а живе знайомство з практикою на місці. Учні можуть спробувати себе на практиці, поспілкуватися з практикантами, тренерами або співробітниками. Запрошуються молоді люди з 7 класу, батьки або родичі. Майбутні учні мають заздалегідь зареєструватися та визначитися в Інтернеті з вибором до трьох компаній, які вони хочуть відвідати за маршрутом. Можна також забронювати індивідуальні візити та отримати безкоштовний квиток LVB на індивідуальну поїздку.

Цього року для спонтанних відвідувачів знову будуть організовані відкриті місця зустрічей без реєстрації. Тут в одному місці можна буде знайти кілька компаній. Місця для зустрічей можна обрати самостійно:

    • Нова ратуша (Neues Rathaus)
    • Будинок ремесел (Дрезднерштрассе 11/13) (Haus des Handwerks (Dresdner Straße 11/13))
    • Промисловість і торгівля (Goerdelerring 5) (Industrie & Handel (Goerdelerring 5))
    • Лейпцизька група (Борнайшештрассе 120) (Leipziger Gruppe (Bornaische Straße 120))
    • Аеропорт Лейпциг/Халле (Flughafen Leipzig/Halle)

         Реєстрація, інформація та маршрути: на сайті  www.leipzig.de/ausbildungsnacht

 

 

Джерело:  leipzig.de
Фото: Stadt Leipzig