Кваліфікована психіатрична допомога дітям

Амбулаторія дитячо-юнацької психіатрії Лейпцизького університету хоче допомогти дітям-біженцям з України віком від 7-ми до 9-ти років пережити кризову ситуацію, спричинену війною, за допомогою психологічних практик і мистецтва.

Зміст і завдання

Пропонована програма має на меті дати українським дітям можливість виразити й побороти тяжкі відчуття, думки та переживання, знаходячись при цьому в креативному та психіологічно безпечному оточенні. Спеціалісти хочуть сумісними зусиллями створити опорні точки для дітей, котрі допомагали би їм у щоденному житті. Для цього використовуватимуть переважно креативні елементи (фарби, пластилін і т. д.), аби створити максимально комфортне мовне середовище.

Цільова аудиторія

Діти-біженці з України віком від 7-ми до 9-ти років. Є 5 вільних місць.

Спеціалісти

Johanna Posth (дитячо-юнацький терапевт) і Ruby Liebmann (арт-терапевт). Вони працюватимуть із двома українсько- та російськомовними перекладачами, що супроводжуватимуть групи впродовж усього курсу.

Співбесіда

На співбесіді з батьками фахівці представлять сам курс і його ведучих. Також матиме місце сесія запитань і відповідей. Участь батьків у співбесіді є необхідною умовою участі дитини в групі. Дату та місце співбесіди буде повідомлено під час реєстрації на курс.

Місце

Städtisches Kaufhaus in der Innenstadt

Abteilung für Klinische Kinder- und Jugendpsychologie

Institut für Psychologie

Universität Leipzig

Neumarkt 9-19

04109 Leizpig

Дати, реєстрація, вартість

Програма триває 7 тижнів. Заняття проводяться 1 раз на тиждень, щопонеділка з 14:00 до 15:30.

Зареєструватися можна електронною поштою, писати на адреси ruby.liebmann@uni-leipzig.de або johanna.posth@uni-leipzig.de німецькою, англійською, українською або російською мовами.

Зображення з порталу Pinterest.

 

Related posts