Інтернет-платформи про життя в Німеччині

Інтернет-платформи, на яких можна отримати відповіді на запитання, які вас цікавлять:

 – “Together in Germany”  – інтернет-форум багатомовної спільноти про життя в Німеччині, де можна українською задати питання про центр зайнятості, щодо влаштування дітей до школи, про відділену роботу з України, про вивчення німецькою мови та на інші теми, пов’язані з перебуванням в Німеччині.

– Ініціатива “Wefugees”  – тут ви можете поставити свої запитання фаховим спеціалістам (бажано англійською, але модератори допоможуть із перекладом вашого запиту).

Національна Мережа Український Освітніх Хабів реалізує концепцію Навчання Протягом Життя (Life Long Learning) з метою розвитку людського капіталу України. Ключовим завданням діяльності Українських Освітніх Хабів в Німеччині є освіта дітей та дорослих задля успішної кар’єри, сприяння соціальній інтеграції українців, які перебувають у Німеччині. Також ви можете переглянути відео сюжети про особливості проживання в Німеччині.

– Для українських студентів та науковців працює платформа допомоги “Національний академічний контактний центр для України” яку реалізує DAAD.  Докладніше про платформу ми розповідали раніше, можна ознайомитися за посиланням.