Інтеграційний ярмарок у м. Лейпцигу

Після дворічної перерви, пов’язаної з пандемією, традиційний Інтеграційний ярмарок 23-го червня 2022 року знову відбудеться наживо.

Захід організовується в  Лейпцигу вже понад 10 років, і його формат завжди підлаштовується під відповідні обставини та виклики. Пандемійна перерва в 2021 році також дала команді організаторів можливість поміркувати над концепцією заходу. Цьогоріч під керівництвом Департаменту міграції та інтеграції міста Лейпцига та за підтримки ARBEIT UND LEBEN Sachsen до організації долучилися муніципалітети, і тому всі зацікавлені сторони мали змогу висловити свої впропозиції та ідеї щодо майбутнього дизайну ярмарку. Концепція, розроблена таким чином, чітко фокусує увагу на ринку праці.

У рамках проекту “Arbeitsmarktmentoren Leipzig” організаторами ярмарку цьогоріч виступають Департамент міграції та інтеграції міста Лейпцига, установа ARBEIT UND LEBEN Sachsen, Агентство зайнятості, Лейпцизький центр зайнятості, Федеральне управління з питань міграції та біженців, Лейпцизька реміснича палата, Німецька академія працівників DAA, WBS Training та Joblingen Leipzig.

Відвідувачам пропонується познайомитися з компаніями-роботодавцями, відкрити для себе нові робочі місця та перспективи, знайти можливості підтримки (наприклад, для навчання, роботи, вивчення німецької мови). Ярмарок відбудеться у форматі семінарів та інформаційних заходів.

Вхід вільний і можливий без попередньої реєстрації. На заході надається догляд за дітьми.

Повну програму незабаром буде опубліковано на сайті.

Related posts