Чорний сміттєвий бак. Як правильно сортувати залишкові відходи

До категорії залишкових відходів відносяться вироби з пластику та металу, не відзначені зеленою точкою. Наприклад, старі каструлі та сковорідки, пластмасові іграшки та зубні щітки.
Посуд і керамічні вироби можуть бути утилізовані тільки в невеликих кількостях. Розбиту чашку або тарілку можна викинути разом із залишковими відходами.
Предмети гігієни, такі як тампони, вологі серветки та ватні палички, можна викидати в чорний сміттєвий бак. Те саме стосується  підгузників і наповнювачів туалетів для тварин.
Обрізки шкіри, ганчірки та інші схожі матеріали можна викидати разом з залишковими відходами. У цю ж категорію потрапляють уламки від розбитого дзеркала або шибки.

Що не відноситься до залишкових відходів:

Будівельне сміття, залишки від фруктів та овочів, папір та картон, великогабаритні відходи,пакувальні матеріали, застаріле електрообладнання,шкідливі хімічні речовини.
Папір не завжди відноситься до макулатури. Фотографії, шпалери, носові хустки та підгузки необхідно викидати тільки в чорний сміттєвий бак
Допускається утилізація навіть фарби. Єдиною умовою при цьому є необхідність її повного висихання. У рідкому вигляді фарбу виливати разом із залишковими відходами заборонено.
Джерело: ASA_de

Фото: Leipzig.de