Берлін подовжив роботу центру прийому біженців з України в старому аеропорту

Сенат Берліна продовжив роботу центру прийому біженців з України у колишньому аеропорту “Тегель” щонайменше до кінця вересня.

Про це повідомляє  DW.

Це рішення також стосується використання пункту тимчасового розміщення для українців, які утекли від війни, на території термінала С. Передбачалося, що табір у “Тегелі” мав бути відкритий до 30 червня, але зараз є перспектива продовжити його роботу навіть до кінця року.

Після відкриття нового аеропорту Берлін-Бранденбург 8 листопада 2020 року, аеропорт у Тегелі зачинено, і всі рейси переміщено в новий аеропорт.

За словами мера Берліна Франциски Гіффай, через великий брак місць для проживання та квартир у німецькій столиці, від використання колишнього аеропорту “Тегель” наразі не можна відмовитися.

Зараз там мешкають близько трьох тисяч людей. З них 2600 осіб перебувають довше, ніж заплановані три дні, деякі – уже місяці. Це “не є оптимальним” для людей, зазначила Гіффай.

З початку російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року Німеччина прийняла близько 1,1 мільйона українських біженців.

 

 

Джерело:  DW.
Фото: pixabay.com

Related posts