Анонсовано додаток, який допомагатиме українцям у Німеччині заповнювати документи

З’явився додаток, який допомагатиме українцям у Німеччині заповнювати документи

Нещодавно в Берліні анонсовано завершення розробки застосунку, який має полегшити українським біженцям розуміння та заповнення офіційних документів у Німеччині. Засновником стартапу став українець – Дмитро Звягільський. Комп’ютерний винахідник є вихідцем із України. Уже дев’ять років він проживає та працює в Німеччині.

Окрім українського вченого, до розробки корисного застосунку також долучилися українські іммігранти, у тому числі біженці, а, крім того, німецькі експерти зі штучного інтелекту. Як заявляють розробники, вже у найближчі тижні цифровий продукт має вийти на загальний ринок та буде доступним для перших користувачів.   На початковому етапі запуску мобільний додаток буде доступний для українських шукачів тимчасового захисту на пільгових умовах – українці зможуть користуватися усім пакетом функцій та послуг застосунку абсолютно безплатно.

Новий додаток було названо Ridocu. У розгорнутому вигляді ця назва виглядає як Rid of Documents,  що означає «позбудьтеся документів». І така назва не випадкова, адже застосунок покликаний перекладати офіційні листи з німецьких  установ. Більше того, функціонал застосунку навіть передбачає підготовку готових відповідей на них, що має допомогти українцям зорієнтуватися в бюрократичних процедурах у Німеччині та адекватно листуватися з офіційними інституціями, навіть не володіючи німецькою мовою. Як повідомляється, новий додаток функціонує на базі штучного інтелекту, успішно перекладаючи та формуючи офіційні тексти німецькою мовою.

 

Джерело: ukrainianingermany.de
Фото: pixabay.com

Related posts