200 євро на культурні заходи: KulturPass для 18-річних

KulturPass – це грошовий культурний бюджет, який можна використовувати для різноманітних культурних пропозицій.

Як ми раніше писали, відпочити влітку і відвідати різноманітні культурні, освітні, спортивні, мистецькі заходи в своєму місті школярі (діти від 6 до 17 років) мають можливість завдяки Sommerferienpass 2023.  Молоді люди в Німеччині, які в цьому році досягли 18 років,  теж мають можливість скористатися культурними пропозиціями завдяки KulturPass 2023. Що це за ініціатива — більш докладніше розглянемо далі.

Завдяки KulturPass 2023 молоді люди отримують 200 євро на культурні пропозиції.

Коротко про найважливіші факти:
KulturPass 2023 стартував 14 червня 2023 року і дозволяє молодим людям скористатися пропозиціями вартістю 200 євро.
Він може бути використаний на різні культурні пропозиції, такі як концерти, театр, книги, носії звуку або музичні інструменти.
Щоб подати заявку на KulturPass, молоді люди в Німеччині повинні досягти повноліття у 2023 році та мати дійсний документ, що посвідчує особу.
Мета: зацікавити молодь культурою на місцевому рівні і водночас підтримати культурний сектор.

З KulturPass молодь може скористатися широким спектром місцевих культурних пропозицій вартістю до 200 євро та використати  цей бюджет, наприклад, на:

    • концерти;
    • квитки в кіно;
    • відвідування театру;
    • купівлю книг;
    • купівля музичних інструментів.

Програма має на меті дати можливість молодим людям у Німеччині скористатися культурними можливостями. Пропозицією можуть скористатися приблизно 750 000 молодих людей, передбачений бюджет близько 100 мільйонів євро.

Подібна  культурна пропозиція вже була успішно реалізована у Франції. З одного боку, культурний бюджет у розмірі 200 євро має на меті надати молодим людям можливість отримати та надолужити культурний досвід, а з іншого – підтримати організаторів, які зазнали економічних втрат через обмеження контактів під час пандемії коронавірусу. Вартість KulturPass для молоді є безкоштовною, кошти надходять з бюджету Державного міністра культури та медіа.

Як отримати KulturPass 2023?
Щоб отримати KulturPass 2023  потрібно  завантажити “KulturPass App” з вашого магазину додатків або зареєструватись на платформі KulturPass.
Веб-сайт управляється Федеральним комісаріатом з питань культури та засобів масової інформації.
З 14 червня 2023 року доступні культурними пропозиції різних провайдерів через додаток.

Хто може отримати KulturPass 2023?
Щоб мати право на отримання KulturPass, молоді люди в Німеччині повинні досягти повноліття у 2023 році. Також обов’язковою умовою є наявність місця проживання в Німеччині. Під час реєстрації, окрім дати народження та місця проживання, потрібно вказати ім’я, прізвище та адресу електронної пошти.

Пропозиція KulturPass також обмежена певними культурними заходами.

Імовірно, великі інтернет-магазини на кшталт Amazon, стрімінгові сервіси на кшталт Netflix або музичні платформи на кшталт Spotify будуть виключені з пропозиції.

 

 

Джерело: Verbraucherzentrale.de
Фото:Pixabay