Європейські дні мистецтв та ремесел 2023

З 31 березня по 2 квітня 2023 року багато митців та творчих людей з Лейпцига відкриють свої майстерні, крамниці та студії. Під час Європейських днів ремесел відвідувачів запрошують познайомитися з художніми ремеслами зблизька та зазирнути за лаштунки.

По всьому Лейпцигу та передмісті, а також у Північній Саксонії народні умільці відчиняють двері своїх майстерень.  Відвідувачів очікує барвисте різноманіття декоративно-прикладного мистецтва: від майстер-класів і занять для дітей до бесід і екскурсій. Наприклад, індивідуальні сценічні костюми для музикантів та ансамблів, різноманітні м’які меблі, високоякісні музичні інструменти, вишивка на текстилі, барвисті акварельні картини, різьблені дерев’яні скульптури, унікальні порцелянові вироби та багато іншого.

Додаткова інформація та планування маршрутів:
За допомогою списку та функції пошуку можна оптимально спланувати візит до будь-якої майстерні. На сайті leipzig.kunsthandwerkstage.de за допомогою мапи можна скласти власний маршрут. Там же ви знайдете додаткову інформацію та всіх майстрів-учасників.

 

Джерело: leipzig.de