Всесвітня велосипедна конференція та велопарад Velo-city Leipzig 2023

З 9 по 12 травня 2023 року Лейпциг прийматиме всесвітню велосипедну конференцію Velo-city. З нагоди найважливішого у світі велосипедного конгресу місто та газета Leipziger Volkszeitung (LVZ) запрошують на великий велопарад та триденний велофестиваль на площі Аугустусплац.

Велопарад 10 травня
Традиційний велопарад – одна з найяскравіших подій кожного Velo-city . У середу, 10 травня 2023 року (початок о 18:00), усіх лейпцигців та гостей міста запрошують проїхатися центром міста. Початковою точкою приблизно десятикілометрового кругового маршруту є площа Ауґустусплац, де місто та LVZ проводять великий велофестиваль.

Перебої в роботі міського транспорту під час велопараду
У районі Лейпцига, де проходитиме велопарад, очікуються обмеження руху приблизно з 18:00. Маршрут пролягатиме від площі Ауґустусплац через Россплац, Мартін-Лютер-Ринг, Харкортштрассе, Флоплац, Дюфурштрассе, Авґуст-Бебель-штрассе, Курт-Ейснер-штрассе, Шлейсіґер-Веґ, Рьодель-штрассе, Антонієн-штрассе, Еріх-Зайґнер-штрассе, Карл-Хайне-штрассе, Кете-Кольвіц-штрассе, Фердинанд-Ласале-штрассе, алея Едварда Гріга, Герцліяплац, Карл-Таухніц-штрассе, Мартін-Лютер-Ринг, Томаскірхгоф, Томасгассе, Маркт, Катарінен-штрассе, Брюль, Халлішен-Тор, Ріхард-Вагнер-штрассе та Гете-штрассе до площі Аугустусплац. Організатори очікують близько 10 000 велосипедистів.

Велофестиваль на площі Ауґустусплац
З 10 по 12 травня 2023 року на велофестивалі LVZ Лейпциг святкуватиме велику веловечірку в самому центрі міста з нагоди Velo-city. Щодня з 15:00 до 20:00 на вас чекають різноманітні активності. На велотреку можуть випустити пару любителі бігових велосипедів,   інші можуть вирушити на роликовий каток перед оперним театром, а на спортивній арені себе представлять такі лейпцизькі спортивні клуби, як RB Leipzig, SC DHfK Handball, 1. FC Lokomotive Leipzig, BSG Chemie Leipzig, HC Leipzig та Icefighters. Тут відвідувачі також зможуть самі активно зайнятися спортом: настільним тенісом, стріляниною по стіні або забігами з перешкодами, гандбольним кидком або стрибками на батуті.

Родзинками велофестивалю є парад талісманів у четвер з 17:00 до 18:00 та автограф-сесія з гравцями та офіційними особами у п’ятницю з 15:00 до 18:00. Вхід вільний у всі дні.

Velo-city Leipzig 2023
З 9 по 12 травня 2023 року Лейпциг з нетерпінням чекає на близько 1 500 гостей з понад 60 країн світу на Velo-city.  Під егідою Європейської федерації велосипедистів (ECF) експерти з питань мобільності, особи, відповідальні за прийняття рішень, містобудівники, дослідники та лідери галузі з усього світу зберуться на конгрес, щоб обговорити головні питання велосипедного руху та мобільності. Лейпциг знову стане першим німецьким містом, яке після Мюнхена 2007 року прийматиме міжнародний велосипедний конгрес Velo-city. Зараз місто має близько 450 кілометрів велосипедних доріжок. Кількість поїздок, які мешканці здійснюють на велосипеді, також зросла більш ніж у п’ять разів з 1994 року. Щоб зробити поїздки на велосипеді безпечнішими для всіх і полегшити багатьом перехід з автомобіля на велосипед, Лейпциг визначив політичний курс, прийнявши, серед іншого, Концепцію мобільності до 2030 року та Програму дій з розвитку велосипедного руху.

Час і місце
Велопарад
10. Mai 2023, Start 18 Uhr
Augustusplatz

Велофестиваль LVZ
10. bis 12. Mai 2023,  15 bis 22 Uhr
Augustusplatz

Більше інформації на сайті:  www.leipzig.de/velo-city

 

 

Джерело: www.leipzig.de
Фото: www.leipzig.de