Урочисте відкриття терас і сходів на Richard-Wagner-Hains

Після восьми місяців будівництва берегові тераси та берегові сходи на західній стороні Richard-Wagner-Hains були відреставровані. Richard-Wagner-Hains є сполучною ланкою між парком Клари-Цеткін, пальмовим садом та прилеглими зеленими зонами.

У ході реконструкції було частково демонтовано та відбудовано сильно пошкоджені південні сходи. Морські стіни на бастіонах закріпили від падіння, а на сходах встановили поручні. Відремонтовано пошкоджені стіни та перекриття. Бастіони були розроблені як нові зони відпочинку, облаштовані лавками та деревами на історичних місцях. Крім того, була створена дорога, доступна для інвалідних візків. Існуючі доріжки були оновлені та інтегрована дренажна система. Загалом було пересаджено десять історичних дерев. Загальні витрати становлять близько 800 000 євро. Власний внесок міста становить близько 266 000 євро.

Проект доводить, що охорона пам’яток і адаптація до клімату, а також біорізноманіття можуть спiвпрацювати разом у поєднанні з вимогами населення щодо стабільно функціонуючого та придатного для життя міста.   Унікальна місцева зона відпочинку була виведена зі сну і тепер запрошує вас до огляду.

Related posts