Зелена зона на сході Лейпцига

Після двох років будівництва було створено нову громадську зелену зону на площі близько 18 000 квадратних метрів на сході Лейпцига.

Зелена зона спроектована таким чином, щоб дощову воду можна було збирати та зберігати на місці. Затриманий і регульований потiк спрямовується через вихідну структуру у східній
частині Ріцшке. Це має на меті забезпечити достатній дренаж у разі сильних дощів і водночас водний баланс, який максимально наближений до природного. Таким чином, Східному Ріцшке буде повернута частина його природної заплави.

Керуючий будiвництвом Лейпцига Томас Діенберг прокоментував: «Мені приємно, що пішоходи та велосипедисти на сході Лейпцига тепер можуть дістатися від Фолькмарсдорфа до Анґер-Кроттендорфа короткими маршрутами в оточенні природи. Для жителів Ангер-Кроттендорфа також покращено сполучення з громадським транспортом. Крім того, районна школа Іхмельштрассе зможе використати новоотриману вільну площу».

Ульріх Майєр, технічний керуючий директор Kommunale Wasserwerke Leipzig GmbH: «Водочутливий міський розвиток із максимально можливим утриманням і використанням дощової води там, де вона виникає, є одним із ключових майбутніх питань для адаптації до зміни клімату. Ми раді, що цей спільний проект створив багатофункціональний зелений простір, який є зразковим у цьому контексті».
 

Related posts