Барбекю у громадських місцях

 

Влітку немає нічого приємнішого, ніж барбекю з друзями в одному з лейпцизьких парків. В принципі, це можливо і дозволено. Однак, щоб не потрапити у незручну ситуацію, не отримати штраф і не нашкодити навколишній природі ми підготували для вас кілька порад і правил відпочинку у міських зелених зонах.

Найважливіші питання та відповіді про приготування барбекю в Лейпцигу та його околицях

Що дозволено?

У Лейпцигу немає заборони барбекю.

Тим не менш, є деякі правила, які покликані допомогти зберегти місця, зокрема громадські парки, і уникнути незручностей для інших гостей. Порушення цих правил поведінки «Постанови поліції про громадську безпеку та порядок у місті Лейпцигу» вважається адміністративним правопорушенням і може спричинити попередження або штраф.

Чи є спеціальні місця для барбекю?

У Лейпцигу є кілька спеціально відведених майданчиків для барбекю: Інформація про використання та розташування майданчиків для барбекю.

На що звертати увагу

В «Указі поліції про громадську безпеку та порядок у місті Лейпциг» йдеться, про те, що в громадських парках та місцях відпочинку всі дії, які можуть значно погіршити відпочинок або які можуть зашкодити об’єктам та/або їхнім користувачам, заборонені.

Не можна використовувати барбекю, які лежать прямо на землі та ушкоджують газон. Купуйте доступний у продажу гриль, що немає прямого контакту із землею.

Правила пожежної безпеки та захисту ландшафту від пожежі. Що заборонено?

Заборонено, наприклад, приготування гриля під деревами або поблизу дерев (з метою захисту дерев і птахів), а також на упорядкованих територіях. Газон також не повинен бути пошкоджений (див. «На що звернути увагу?»)

Розведення вогню у місті заборонено. За винятком офіційних міських майданчиків для барбекю та багаття.

Що робити зі сміттям?

Місто Лейпциг встановило контейнери в різних місцях у парках, таких як Йоханнапарк та Клара-Цеткін-Парк, які дозволяють легко утилізувати відходи барбекю. Якщо вони переповнені, використовуйте інші баки для сміття або заберіть сміття з собою.

Що робити з попелом від шашлику?

Міський відділ з прибирання встановив три контейнери для золи барбекю, які міцно закріплені в землі та призначені для запобігання збиткам від пожежі. Тліючі вугілля можуть безпечно охолонути там: у парку Клара-Цеткін (поряд із музичним павільйоном), в Йоханнапарку (на середній доріжці біля помаранчевого паркування) та в Розенталі (біля заднього майданчика для барбекю біля помаранчевого паркування).

Не дозволяється викидати попіл у великі баки для сміття або на газон.

Чи можна грати на музичних інструментах у парках під час барбекю?

Заняття музикою у парках та зелених насадженнях у місті Лейпциг, як правило, дозволені. Однак вона не повинна поєднуватися з комерційною діяльністю та нікому заважати.

У парках година тиші з 22:00 до 6:00.